17 червня - День медичного працівника

         У неділю усі медичні працівники відзначатимуть своє професійне свято. Проте саме сьогодні 15 червня люди в білих халатах отримували вітання та щирі слова вдячності за збереження і відновлення найціннішого скарбу - здоров'я.
        Першими на сцену районного Будинку культури, де і відбулися   урочистості, вийшли голова  районної ради Володимир Свіжий та голова райдержадміністрації Сергій Романчук . Виступаючи перед присутніми вони наголошували на визначальній ролі професії медика та бажали працівникам  галузі невичерпної енергії, оптимізму та міцного здоров'я. Окрім того оратори охарактеризували позитивні зрушення, що відбуваються у сфері охорони здоров'я краю. Представники влади також вручили кращим медикам та колективам почесні грамоти, цінні подарунки та матеріальну  винагороду. 
        Привітали колег із професійним святом головний лікар району Іван Лаврентьєв та директор Чемеровецького медичного коледжу Петро Шерстюк. У своєму виступі вони відзначили позитивні тенденції розвитку медицини Чемеровеччини та повідали про першочергові завдання, які потрібно реалізувати найближчим часом. Згодом вони, як і попередники,   передали почесні грамоти та премії управління охорони здоров'я області       чималій когорті продовжувачів справи Гіппократа.
        Завітав на свято також наш земляк із Городоччини меценат, голова ТОВ «Епіцентр К» Олександр Герега. Олександр Володимирович окрім  щирих слів -  привітань подарував центральній районній лікарні дві душові кабіни та сантехніку для дитячого відділення на загальну суму 28 тис. грн.,  140 комлектів постільної білизни, вартість якої близько 30 тис. грн.  та  пообіцяв  у якості спонсорської допомоги передати галузі медицини краю 2 автомобілі «Швидкої допомоги» і зробити капітальний ремонт дитячої консультації  ЦРЛ.
         Були  цього дня також полум'яні, літні квіти для   ветеранів - медиків та кращої, жіночої половини людства, котра стоїть на захисті здоров'я наших співгромадян та гарний концерт, у якому окрім аматорів місцевої сцени взяла участь народна артиска України  Оксана Пекун.