ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.ПАСХА.

  Шановні жителі Чемеровецького району !

          Прийміть найщиросердечніші привітання з нагоди наближення одного із найбільших релігійних свят- Воскресіння Христового !
         Невипадково, що саме Великдень завжди припадає на весняну пору, яка уособлює пробудження природи та появу нових сподівань людей на краще майбутнє.
         Цей величний і світлий день уособлює перемогу життя над смертю, добра над злом, торжество істини і справедливості, праведності і величності людського духу. Кожен із нас сприймає це свято з відкритою душею, почуттям радісної благодаті, вірою у вічні цінності- чесні вчинки, високу духовність, любов до ближнього , вірою в добро.
         В нашому сьогоденні проходить становлення і розвиток реальної демократії, повернення до витоків національних традицій і самобутності, рівноправне входження до міжнародних співтовариств та утвердження України, як високоцивілізованої держави.
         Дорогі жителі Чемеровеччини ! Від імені  районної ради та себе особисто вітаємо вас з Пасхою ! Бажаємо всім міцного здоров’я, земного буття  і достатку, миру , злагоди, порозуміння, любові, поваги від рідних, близьких та оточуючих вас людей, плідної і творчої праці! Нехай Благословення господнє перебуває з Україною, і з нами всіма, нехай буде благодать божа .
Христос воскрес! Воістину воскрес!
З повагою:
В.Свіжий
голова районної ради