День народження села Кормильче

           Усім жителям нашого району добре відоме село Кормильче, яке манить відвідувачів своїми неповторними краєвидами та пейзажами. Це може підтвердити кожний, хто хоча б раз побував у цій вишуканій перлині Поділля. Свої витоки Кормильче розпочинає ще у далекому 1402 році. Цю інформацію можна знайти і у працях відомого історика та краєзнавця 19 століття Юхима Сецінського.
           10 червня у Кормильчі було людно як ніколи, адже причина тому вагома - село відзначило 610 років з дати заснування. Розпочалися урочистості о 17.00 у приміщенні тамтешнього будинку культури, де зібралися чимало кормильчан, місцевих підприємців та орендарів земельних паїв. На свято до винуватців дійства також завітали представники керівництва місцевого самоврядування  та органів виконавчої влади  краю - заступник голови районної ради Василь Петрович Мамчура та керівник апарату райдерадміністрації Жанна Народовець. Високоповажні гості побажали присутнім доброго здоров'я, гарного настрою, всіляких успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Останні до речі ще й привезли з собою цінні подарунки: принтер передали педагогічному і учнівському колективу ЗОШ І-ІІІ ступенів, іграшкові набори - дидсадку, а  символічний кубок із зображенням с.Кормильче на карті Чемеровецького району -  виконавчому комітету сільської ради. Своїх односельчан привітав й сільський голова Руслан Столяренко, котрий адресував теплі слова подяки тим, хто своєю щоденною працею робив вагомий внесок у розвиток даної підвідомчої території.

            Дуже приємним урочистим моментом було вручення подяки голови РДА і РР  жительці територіальної громади Тетяні Гуменюк з нагоди присвоєння їй  почесного звання «Мати - героїня».  Також цього дня бажаючі мали можливість посмакувати стравами, приготовлених місцевими господинями та помилуватися виставкою кормильчанського художника Василя Мельника.

           Вінцем же основної частини свята став концерт відповідної спрямованості, участь у якому взяли кормильчанський колектив художньої самодіяльності та аматори народної сцени із сіл Андріївка, Жердя, Почапинці, Кочубіїв і Красноставці.    Можна твердо запевнити те, що День села у Кормильчі пройшов на славу та спонукатиме у майбутньому до проведення подібних заходів й на територіях інших населених пунктів району.