31 травня - участь у роботі колегії РДА

 

    

  Відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуто 4 питання. Головував на ньому очільник виконавчої влади краю Сергій Романчук. Участь у роботі органу взяли також голова районної ради Володимир Свіжий, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець та представники від структурних підрозділів РДА, окремих підприємств, установ і організацій райцентру державної форми власності.
   Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 4 травня 2011 року №272/2011-р «Про виконання Плану заходів з реалізації Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки» озвучила начальник управління економіки Тетяна Прубняк. Виступаючи перед присутніми Тетяна Василівна повідала про головні перспективи економічних реформ, направлених на покращення розвитку інфраструктури району та озвучила список заходів, виконаних у звітному періоді, а саме: побудовано та введено в експлуатацію розвантажувальну підстанцію 10/0,4кВ в с. Летава; виконано капітальний ремонт повітряних ліній - 0,4кВ в селах Чорна, Зарічанка, Лисогірка, Цикова, Вишнівчик, Збриж, Летава, Вівся, Гайове, Завадівка, Біла, Драганівка, Почапенці, Вільхівці, Гуків, Нове Життя  загальною протяжністю 114,45 км.; виконано реконструкцію вуличного освітлення в с.Кугаївці, замінено 22 світильника; встановлено блочно - транспортабельну котельню для опалення Летавського навчально - виховного комплексу, здійснено заміну 268 вікон та 12 дверей  на металопластикові  тощо. Володимир Свіжий голова районної ради висловив свої бачення на вирішення проблемних питань та надав грунтовні рекомендації керівникам щодо методів роботи.
  Детальний аналіз стану пожежної безпеки в населених пунктах краю та місцях масового зібрання людей зробив начальник районного сектору управління Держтехногенбезпеки в Хмельницькій області Сергій Пипа.
   А про виховну роботу у загальноосвітніх навчальних закладах району розповіла начальник відділу освіти Світлана Павлишина.
   Наостанок учасники зібрання заслухали доповідь начальника управління праці і соціального захисту Олександра Зьорка про стан здійснення відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» виконкомами селищних та сільських рад району делегованих повноважень у сфері соціального захисту населення. Оратор також поділився з присутніми проблемами, котрі виникали у заданому напрямку діяльності.
   Обговоривши запропоновані питання колегія погодила, із внесеними змінами та доповненнями, відповідні проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.