Постійні комісії районної ради

           

        23 та 24 травня 2012 року відбулися засідання усіх 6-ох постійних комісій Чемеровецької районної ради. Депутати на засіданнях прийняли одноголосно порядки денні засідань, плани роботи  постійних комісій на наступний квартал 2012 року. А також ознайомились і грунтовно вивчили усі 26-ь питань порядку денного 10 сесії районної ради та проети рішень даної сесії.

        Жваве обговорення депутатів викликали основні питання : виконання районного бюджету за 1 квартал 2012 року та внесення змін до районного бюджету на 2012 рік, по яких докладно доповів Тарас Довгошия начальник фінансового управління  Чемеровецької РДА.

      Уважно вислухали присутні начальників та керівників установ і організацій району, які озвучили 4-и районних програми.По 9-ох слідуючих питаннях про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку розповів Антон Лобунько заступник начальника управління Держкомзему у Чемеровецькому районі.Також депутати розглянули низку інших фінансово-господарських питань.Всі питання порядку денного комісії одноголосно винесли на розгляд Президії районної ради.