Соціальний проект на Чемеровеччині

  На Чемеровеччині триває  соціальний проект на підтримку дітей з особливими потребами «Крок до дитячої мрії». Нещодавно у районному будинку культури проходив ІІ - й  його етап. Хочеться зауважити, що з часу, відколи він стартував,  у краї, мабуть, не залишилося жодної байдужої людини, яка б не переймалася долею учасників та улюбленої пари, котра бореться за втілення дитячої мрії у життя.
  Актовий зал був просто переповнений від бажаючих побачити та почути, як далі розгортатимуться події та змінюватимуться долі головних героїв. Принагідно відзначити, що окрім Чемеровецької РДА, яка виступила головним організатором проекту, активну участь у його реалізації взяв наш земляк із Городоччини, голова ТОВ «Епіцетр К» він же меценат  Олександр Герега. Попри свою зайнятість Олександр Володимирович ніколи не забуває про «Крок до дитячої мрії», а тому його представники постійно є  присутніми на усіх етапах проекту. Цього разу, наприклад, на свято добра і милосердя завітали його донька Вікторія та регіональний представник мережі ТОВ «Епіцентр К» В'ячеслав Гончаров. Вони передали найщиріші вітання від його імені конкурсантам та всім жителям краю, а також привезли  подарунки для  дітей з особливими потребами.
  10 дітей із різних населених пунктів району та 10 пар, що докладають всіх зусиль для втілення у життя  мрій юних громадян Чемеровеччини, сьогодні дивували багаточисельну аудиторію глядачів своє щирістю, безпосередністю,  співом і танцями, а ще любов'ю до ближнього і навколишнього світу, який вкотре доводить, що він не без добрих людей.
   Присутні на заході голова райдержадміністрації Сергій Романчук та голова районної ради Володимир Свіжий,  представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, трудових колективів різної форми власності, учнівська та студентська молодь, пересічні громадяни передавали свої почуття і прихильність до улюбленців бурхливими оплесками, квітами та навіть щирими сльозами на очах. Трохи згодом кожен з них мав можливість віддати свій голос за улюблену пару та підримати її матеріально, опустивши у одну із скриньок, встановлених у вестибюлі,  посильний благодійний внесок.