15 листопада - День сільського господарства

15 листопада-День працівників сільського господарства

 

Шановні працівники і ветерани сільськогосподарського виробництва Чемеровеччини!

День працівників сільського господарства ми не випадково відзначаємо восени, коли земля щедро й сповна віддячує своїм трудівникам за їх невтомну працю. Це свято є своєрідним підсумком зробленого вами протягом року, вінцем ваших зусиль.

Нам приємно відзначити, що ви робите усе можливе для того, щоб це свято зустріти з вагомими трудовими здобутками, які стали можливими завдяки щоденній, цілеспрямованій і наполеглевій праці. Працівників сільського господарства по праву називають годувальниками. У цій галузі сьогодні працює близько 35 відсотків працюючих

в районі.

Вам, як нікому притамана людська терпимість та працьовитість, сердечна доброта та  мудрість, що перемішані із любов׳ю до землі та людей, які на ній проживають.

Сердечно вітаю вас, хай ваше життєве поле щедро врожається здоров׳ям та Божим благословенням, здобрюється людською вдячністю всіх тих, хто щоденно користується наслідками вашої праці.

Бажаю гарної погоди для вирощення щедрих врожаїв, миру, сімейного благополуччя, добра, поваги та любові в родинах, плідної праці на благо нашої Чемеровеччини ! 

 

З повагою

Лариса Лукянова

заступник голови районної ради