День незалежності України

        

21.08.20р   На центральній площі смт Чемерівці відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 29 - ї річниці Незалежності України, які проходили з дотриманням протиепідемічних норм та вимог. На початку заходу відбулося покладання квітів до пам'ятника борцям за незалежність. Далі здійснено підняття Державного Прапора України. Синьо-жовте полотнище осяяло блакить неба, як символ незалежності і державності нашої рідної неньки - України.
   Перед присутніми виступили та привітали зі святом заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Олег Чайковський, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань.Грамотами та цінними подарунками було нагороджено кращих працівників Чемеровеччини. 
   Молебінь за Україну, її народ провели настоятель храму Матері божої Ченстоховської о.Віктор, настоятель Храму Святого Пантелеймона о.Степан, митрофорний протоієрей о.Михайло. Кілька вокальних номерів на патріотичну тематику виконали аматорські колективи.

   Також на центральній площі було представлено оновлену стелу «Так народжувалася Гідність», де висвітлено процес зародження й розвитку незалежності України.