Чемеровецька районна рада оголошує конкурс

Чемеровецька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади ДИРЕКТОРА Летавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка знаходиться за адресою: Хмельницька область, Чемеровецький район, с.Летава, вул.Молодіжна,3.

Інформація про основні функціональні обов'язки директора, розмір та умови оплати праці надається відділом освіти, культури, молоді та спорту Чемеровецької районної державної адміністрації.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:

-заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-автобіографія  та /або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-дві фотокартки розміром 4*6 см;

-копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;

-копія документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на момент їх подання;

-довідка про відсутність судимості;

-мотиваційний лист довільної форми;

-перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки чи на 6 років).

Особа може надати інші документи, які можуть підтвердити її професійні та моральні якості (характеристики, наукові публікації  тощо).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вул.Центральна , 40, смт Чемерівці, відділ освіти , культури , молоді та спорту Чемеровецької районної державної адміністрації.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактна особа-Ольга олександрівна Безверхня.

Тел.:0971314568.