17 тpaвня - Дeнь пaм'ятi жepтв пoлітичних peпpeciй

В  Україні щороку у третю неділю травня  відзначається «День пам'яті жертв політичних репресій» В цей день ми знову згадуємо жертв політичних репресій, які загинули від рук сталінських катів. Ми згадуємо тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою священиків та віруючих. Згадуємо розкуркулених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів. 
    Сьогодні жодних таємниць, замовчувань та викривлень у питаннях, які стосуються політичних репресій немає і не може бути.
    Тому ми повинні всі разом, як єдиний український народ, відновлювати свою історичну пам’ять. Ми повинні досліджувати свою правдиву історію і свідчити про неї перед майбутніми поколіннями та світом. Розкриття правди про страшні злочини минулого  – один з найкращих способів вшановувати пам’ять жертв політичних репресій. І сьогодні Росія, як і 80 років тому, переслідує українців і кримських татар на окупованих територіях. Але ми вистоїмо і дамо відсіч агресору. Всі українські землі буде визволено!
    З кожним роком залишається все менше живих свідків того лихоліття. Наш обов'язок - берегти їхні спогади, передавати нащадкам правду про минуле, гідно вшановувати загиблих співвітчизників.
    Помолімося ж за вічний спокій невинно закатованих. Світла їм пам'ять.
 
                                З повагою, Л. Лук'янова заступник голови районної ради