Замах на крадіжку також злочин

 

Чемеровецьким відділом Городоцької місцевої прокуратури у суді повністю доведено вину раніше неодноразово судимого жителя сусіднього Кам’янець-Подільського району, у замаху на чергову крадіжку.

Вказана подія мала місце ще в квітні 2018 року.

Тоді, 30-річний зловмисник, перебуваючи в с. Жердя Чемеровецького району, помітивши незамкнені водійські двері припаркового поблизу господарства потерпілого автомобіля вирішив вчинити крадіжку товарно-матеріальних цінностей із салону.

Скориставшись відсутністю власника та сторонніх осіб, чоловік проник в салон автомобіля та намагався таємно викрасти авто магнітолу вмонтовану в панель. Проте, як відомо, все таємне, рано чи пізно стає явним, оскільки саме вчасно нагодився потерпілий, який і припинив злочинні дії крадія.

Суд, оцінивши зібрані стороною обвинувачення докази в їх сукупності, визнав обвинуваченого винним у вчиненні незакінченого замаху на таємне викрадення чужого майна, вчиненому повторно, та призначив покарання у виді 2 років позбавлення волі.

Враховуючи попередні судимості, призначене покарання поглинуто покаранням визначеним ухвалою Хмельницького міськрайонного суду, відтак, найближчих 3 роки зловмисник проведене за ґратами.

Наразі, вирок Чемеровецького районного суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

                                             

Інформація надана Чемеровецьким відділом  Городоцької місцевої прокуратури