День Гідності та Свободи

             

 21 листопада у смт Чемерівці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Серед учасників зібрання - представники керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, трудові колективи районних організацій і установ, тощо.    На початку було покладено квіти і лампадки до пам'ятника «Борцям за незалежність України».
    Перед присутніми виступив заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Петро Кравцов та заступник голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар. Вони говорили про значення подій Революції Гідності для кожного громадянина України та наголошували на тому, що усі ми повинні пам'ятати  подвиг людей, які  відстоювали гідність народу, його прагнення приймати доленосні рішення, до останньої краплі крові захищати свої переконання, шанувати тих, хто сьогодні на Сході захищає Україну від російського агресора.
   Під час зібрання кілька пісень тематичної спрямованості виконали солісти Центру культури, дозвілля та мистецтв.  
   Також проведено панахиду, яку відслужили митрофорний протоієрей о.Михайло, настоятель 
храму Матері Божої Ченстоховської о.Віктор.
    У глибокій скорботі схиливши голови присутні хвилиною мовчання вшанували тих, які загинули заради України і подумки передали  невинно убієнним свої прагнення -  нізащо не допустити у майбутньому подібної трагедії та застерегти нащадків від помилок минулого.