Вітання працівникам соціальної сфери

                                  

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери Чемеровеччини!
   Традиційно у першу неділю листопада на Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Тому напередодні щиро вітаємо вас із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію - постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.
    Соціальні працівники - люди, які за професійним обов'язком, а головне - за покликом душі, надають допомогу малозахищеним верствам населення. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя і душевного тепла, сприяє вирішенню соціальних проблем громадян, а повсякденна увага, підтримка,  допомога, є важливою складовою реалізації державної політики, у центрі якої-людина, її права, інтереси та потреби.
   Ваша щоденна робота не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави.
    Дякуємо працівникам соціальної сфери за властивий вам моральний та професійний потенціал, який  слугуватиме інтересам нашої української громади. Висловлюємо впевненість, що працівники соціальної сфери й надалі добросовісно й сумлінно виконуватимуть свій службовий обов
Чязок, будуть надійною опорою для тих, кому вони сприяють у подоланні життєвих труднощів.
     Від імені районної державної адміністрації, районної ради, нас особисто, прийміть щирі вітання та побажання для вас і ваших родин: міцного здоров
Чя, миру, щастя, домашнього затишку, тепла, реалізації задумів, радості, невичерпної життєвої енергії.  Нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею.
 
З повагою,
                                Е. Шляков                                                                                               Л. Лук'янова
                                перший заступник голови районної                                                     заступник голови       
                                державної адміністрації                                                                         районної ради