Привітання працівникам освіти

6 жовтня- День працівників освіти.

 Шановні працівники та ветерани освітянської галузі Чемеровеччини!

Ваше професійне свято відзначається на державному рівні не перший рік, що свідчить про роль та значення освіти в щоденному житті.

Завдяки вашій самовідданій праці формуються нові свідомі особистості, суспільно-активні будівники нашої держави, які через реалізацію власного потенціалу, удосконалення фахової майстерності будуть забезпечувати становлення України, як держави демократичної з розвиненою економікою та високим рівнем культури.

       Кожен з нас все життя з вдячністю памятає про перших своїх вчителів, які відкрили дорогу до знань, до нових вершин і мрій. Велика вдячність і шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Джерелом мудрості і знань, сіячем доброго і вічного завжди були, є і будуть наші вчителі.Завдяки Вам учнівська молодь виховується на справжніх зразках патріотизму, порядності, поваги і любові до держави та рідного краю.

Ваш щоденний, невтомний труд-запорука нашого майбутнього, яке формується в душах ваших вихованців.

Тому напередодні вашого професійного свята від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші привітання.

Бажаємо щастя, миру, здоров’я , достатку, здійснення найприкрасніших мрій і сподівань, нових задумів і звершень.

 

                                                                 З повагою,

                                                    Л. Лукянова

                                      Заступник голови  районної ради