День пам’яті та примирення і річниця Перемоги

         

         

08.05.19р. У смт Чемерівці відбулися заходи з нагоди  Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заході взяли участь представники керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, працівники підприємств, установ і організацій краю різних форм власності, військові, учасники бойових дій за незалежність України,  громадськість. Учасники зібрання вишикувалися у колону на центральній площі селища, рушили до Парку Слави. Під час ходи були покладені живі квіти  до пам'ятника борцям за незалежність України, пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам, а також меморіалу загиблим воїнам.
    Ведучі заходу у своїх виступах  зупинилися на питаннях виняткової ролі України у перемозі над німецьким ворогом  та відмітили, що   подвиги, здійснені мужніми українськими визволителями у смертельному двобої із німецькими загарбниками, зробили їх героями, а всенародна пам'ять - безсмертними. Перед присутніми виступили : голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова районного осередку організації ветеранів України Валентина Курохтіна та районний військовий комісар Павло Джигун.

   У процесі заходу учасникам АТО/ООС було вручено відзнаки та нагороди Президента України.Також присутні вшанували загиблих воїнів у роки Другої світової війни під час панахиди, яку провели священники о.Михайло, о.Василь, о.Володимир.