BOCКPECІННЯ ХРИСТОВЕ. ВЕЛИКДЕНЬ

Шановні жителі Чемеровецького району !

          Прийміть  найщиросердечніші привітання з нагоди наближення одного із найбільших релігійних свят- Воскресіння Христового !

         Невипадково, що саме Великдень завжди припадає на весняну пору, яка уособлює  пробудження та відновлення природи та появу нових сподівань людей на краще майбутнє.

         Цей величний і  світлий день уособлює перемогу життя над смертю, добра над злом, торжество істини і справедливості, праведності і величності людського духу. Кожен із нас сприймає це свято з відкритою душею, почуттям  радісної благодаті, вірою у вічні цінності- чесні вчинки, високу духовність, любов до ближнього, вірою в добро.

         В нашому сьогоденні проходить становлення і розвиток реальної демократії, повернення до витоків національних традицій і самобутності, рівноправне входження до міжнародних співтовариств  та утвердження  України, як високоцивілізованої держави.

         Дорогі  жителі Чемеровеччини ! Вітаємо вас з Пасхою ! Бажаємо всім міцного здоров’я, земного буття  і достатку, миру , злагоди, порозуміння, любові, поваги від рідних, близьких та оточуючих вас людей, плідної і творчої праці! Нехай Благословення  господнє перебуває з Україною, і з нами всіма, нехай буде благодать божа .

Христос воскрес! Воістину воскрес!