Чемеровецький відділ Городоцької місцевої прокуратури

«Координація діяльності правоохоронних органів району

у сфері протидії злочинності»

 

 

 

16 січня поточного року Городоцькою  місцевою прокуратурою проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Чемеровецького району щодо стану попередження і протидії злочинності, виявлення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень за участі представників органів влади, місцевого самоврядування, прокурорських працівників, співробітників Чемеровецького відділення  поліції Городоцького відділу поліції ГУНП в області, Чемеровецького  РС філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області та Волочиського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області.

На нараді відмічено, що упродовж 2018 року спільна робота правоохоронців в цілому сприяла стабілізації криміногенної ситуації на території району.

Пріоритетом  в роботі правоохоронців  і  надалі залишається протидію корупційним проявам, зловживанням у бюджетній сфері, незаконним оборудкам із землею, розкриття кваліфікованих видів злочинів, притягнення винних до відповідальності, недопущення росту тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, попередження злочинності серед неповнолітніх.

Під час обговорення усіх цих проблемних питань учасники наради надали свої конструктивні пропозиції, які стали основою для прийняття комплексу узгоджених заходів для зміцнення законності та попередження  злочинності на території району.

Як підтверджує практика, лише у тісній взаємодії та координації діяльності правоохоронних органів можливо досягнути зрушень в подоланні злочинності. Наслідком цього є забезпечення ефективного захисту громадян, інтересів держави та підвищення довіри населення до правоохоронців.

 

 

Начальник Чемеровецького відділу

Городоцької місцевої прокуратури                                         

А. Туранська