День Гідності та Свободи

                                      

       21 листопада у смт Чемерівці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи, 5-ї річниці початку подій на Євромайдані. Серед учасників зібрання - представники керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, трудові колективи районних організацій і установ, тощо. Перед присутніми виступив перший заступник голови Чемеровецької РДА Едуард Шляков. Він говорили про значення подій Революції Гідності для кожного громадянина України та наголошував на тому, що усі ми повинні пам'ятати  подвиг людей, які  відстоювали гідність народу, його прагнення приймати доленосні рішення, до останньої краплі крові захищати свої переконання, шанувати тих, хто сьогодні на Сході захищає Україну від російського агресора.
    Також виступили заступник голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар, учасник Революції Гідності Броніслав Вишневський.
    Учасникам Революції Гідності були вручені подарунки та сувеніри.
    Під час зібрання кілька пісень про Україну виконали солісти Центру культури, дозвілля та мистецтв.  
    Далі було покладено квіти і лампадки до пам'ятника «Борцям за незалежність України» та проведено панахиду, яку відслужили настоятель 
храму Матері божої Ченстоховської о.Віктор Щавінський і настоятель Храму  Пресвятої Богородиці української греко - католицької церкви о.Василь Демчишин.
    У глибокій скорботі схиливши голови присутні хвилиною мовчання вшанували тих, які загинули заради України і подумки передали  невинно убієнним свої прагнення -  нізащо не допустити у майбутньому подібної трагедії та застерегти нащадків від помилок минулого.