Свято людей, які працюють на землі

             

         15 листопада в смт Чемерівцях відбулось свято Дня працівників сільського  господарства.На центральній площі смт Чемерівці було  розміщено   найкращі зразки сільськогосподарської техніки агроформувань району. Чисельні відвідувачі цієї імпровізованої виставки, серед яких заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Світлана Павлишина, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький та інші,  мали змогу  наочно переконатися у цьому особисто. 
     Відвідали вони і численні ятки, котрі завзято рекламували та успішно релізовували свої товари у різних асортиментах. На свято завітали підприємці не тільки з Чемеровеччини, а й з інших районів Хмельниччини, а також Тернопільської області.    Представники влади теж оглянули намети, які представляли кращу сільськогосподарську продукцію та надбання у аграрній сфері. 
    Принагідно зауважити, що на святі було чимало людей із різних населених пунктів. І кожен з них, безперечно,  окрім гарного настрою повіз  додому справжню радість і усвідомлення величі та багатства  Чемеровецької землі .