Міжнародний День людей похилого віку

 

Кожного року 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. В Україні у цей день керівники відповідних профільних служб та організацій державної форми власності відвідують заклади соціальної сфери, у яких проживають люди похилого віку та аналізують функції з обслуговування і забезпечення якісного соціального захисту громадян. Представники керівництва району, державних організацій і установ Чемеровеччини також за усталеною традицією беруть участь у  подібних заходах. 
    Вчора заступник голови районної ради Лариса Лук'янова, перший заступник голови райдержадміністрації Едуард Шляков та начальник управління соціального захисту населення РДА Тамара Трач провели зустріч із  підопічними Черчецького будинку - інтернату для людей похилого віку та інвалідів.

    Під час візиту вони провели роз'яснювальну роботу щодо соціального захисту людей похилого віку, а також поцікавилися проблемними питаннями закладу. 
   Приємно відзначити, що до акції милосердя долучилися й районний хор ветеранів.  Вони подарували підопічним будинку - інтернату музичні вітання.