День памяті і примирення та Великої Перемоги

     

     

08.05.18р.   У смт Чемерівці відбулися заходи з нагоди  Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заході взяли участь представники місцевої влади , працівники підприємств, установ і організацій краю різних форм власності, військові, учасники бойових дій за незалежність України, воїни-афганці, учнівська молодь, громадськість. Учасники зібрання вишикувалися у колону на центральній площі селища, вирушили до Парку Слави. Під час ходи були покладені живі квіти  до пам'ятника борцям за незалежність України, пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам, пам'ятника жертвам Чорнобильської трагедії  та  меморіалу загиблим воїнам.
     Ведучі заходу у своїх виступах  зупинилися на питаннях виняткової ролі України у перемозі над німецьким ворогом  та відмітили, що   подвиги, здійснені мужніми українськими визволителями у смертельному двобої із німецькими загарбниками, зробили їх героями, а всенародна пам'ять - безсмертними. Перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Олег Батюк. У своєму вступному слові він зазначив, що наша держава у цій світовій війні зазнала чималих людських втрат та фактично не оминула жодної родини.
    Про героїчний подвиг українців під час Другої світової війни виступили: голова районної ради Світлана Павлишина, голова РДА Олег Батюк, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова районного осередку організації ветеранів України Валентина Курохтіна та районний військовий комісар Павло Джигун.
   Також присутні вшанували загиблих воїнів у роки Другої світової війни під час панахиди, яку провів настоятель української греко - католицької церкви Василь Демчишин.