204-а річниця Великого Кобзаря

        
 

    07.03.18р.  У смт Чемерівцях, біля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку  відбулися заходи з нагоди  204 - ї річниці від дня його народження. На урочистому мітингу були присутні голова районної ради Світлана Павлишина, голова РДА Олег Батюк, трудові колективи райцентру. Вони поклали до підніжжя пам'ятника квіти. 
      Ведучі заходу згадали «…незлим, тихим словом…» про  нашого дорогого і відомого поета, письменника, художника, говорили про неоціненний вклад, зроблений ним в українську і світову літературу, про важливість й доцільність вивчення його творчості та вшанування доброї пам'яті  нинішніми і майбутніми поколіннями. 
     Перед учасниками зібрання виступили : голова районної ради та голова РДА. У своїх виступах, вони відмітили, що світ відзначає 204 - річницю від дня народження Великого українського сина Тараса Шевченка. Постать Кобзаря єднає Захід і Схід України, а його творчість є дуже актуальною для нашого сьогодення. Тому ми маємо згуртуватися довкола патріотичних ідей Шевченка задля відродження миру і злагоди в українському суспільстві. Переконаний, спільно ми побудуємо вільну і незалежну Україну, де пануватимуть спокій, мир і злагода. Нехай непереборна і незламна воля Тараса Шевченка додає нам наснаги на майбутнє…» .

     Кілька пісень про Україну та її народ виконали аматорські колективи.