11 червня - голова районної ради ознайомився із роботою П'ятничанської сільської ради та її соціальними об'єктами

                     Відповідно до плану роботи районної ради на поточний тиждень 11 червня головою районної ради Ігорем Забіякою було проведено виїзд в П'ятничанську сільську раду з метою ознайомлення з роботою  сільської ради та об'єктами соціальної сфери.З початку Ігор Іванович оглянув приміщення сілької ради та умови праці апарату, де його зустрів керівник сільської ради Любов Гучок. Любов Сергіївна розповіла про роботу апарату ради та ознайомила голову районної ради із об'єктами соціальної сфери : дитячим садком, школою, сільським будинком культури та іншими об'єктами.
       Також Ігор Іванович зустрівся з керівником сільськогосподарського ТОВ "П'ятничанське" Боднаром М.В. та працівниками вище названих закладів.В ході зустрічі керівники та працівники розповіли про стан справ на сьогоднішній день, плани розвитку, проблемні питання закладів.

       Керівник райради в межах своєї компетентності надав присутнім відповіді та роз'яснення на запитання та пообіцяв в разі потреби свою допомогу  у вирішенні проблемних питань.