10 червня - участь голови райради у нараді з керівниками підрозділів РДА, організацій та держустанов Чемеровеччини

  


      Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Думанський провів нараду із керівниками структурних підрозділів РДА, організацій та держустанов Чемеровеччини. Учасники зібрання сьогодні розглянули кілька питань. В нараді прийняв участь голова районної ради Забіяка І.І.
      Першою про підсумки реалізації на теринах району  стратегічних завдань Президента України із розвитку незалежної вітчизняної енергетики доповідала начальник сектору інфраструктури районної державної адміністрації Тетяна Скоб'як. Тетяна Вікторівна розповіла про заходи, які передбачено було виконати, ділилася власними судженнями стосовно перспективи розвитку альтернативних джерел електроенергії в районі та озвучила проблеми, які наявні на сьогоднішній день у цій сфері. Також виступаюча назвала кількість зібрань, на яких обговорювалось дане питання.   
     На засіданні також виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Павлишина, яка озвучила проблеми галузі та заручилася підтримкою керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування у їх вирішенні.
     Підсумком зібрання стали рішення, які були прийняті на основі виголошених думок та пропозицій.