З прийдешнім Новим 2018 роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Чемеровеччини!

 

Минуть лічені дні і ми з вами прощаємось із старим 2017 роком, який став для нас не  легким із важливими  подіями в політичному та економічному житті .

         Перед початком кожного року ми оцінюємо зроблене і прожите, звертаємо увагу на краще та аналізуємо помилки, підсумовуємо результати та плануємо майбутнє.

         Україна йде курсом побудови нової демократичної системи, а такий шлях, як відомо, ніколи легким не буває. Тому ми вдячні вам за правильне розуміння нинішніх тимчасових проблем і висловлюємо надію на вашу підтримку у нашій спільній роботі : підвищення добробуту, благоустрою нашої Чемеровеччини. Адже лише спільними зусиллями можна здолати нинішні труднощі, прикладаючи максимум зусиль і вмінь, спираючись на досвід наших талановитих у праці людей, якими багата Чемеровецька земля.

         В Новому 2018 році, я  сподіваюсь , що наша держава, забезпечить  належні умови життя, гідні громадян справді вільної, демократичної країни.

         Від імені  районної ради сердечно вітаю жителів Чемеровеччини з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим.

         Нехай наступний рік наповниться політичною та економічною стабільністю, миром, розвитком всіх галузей нашої держави.

         Бажаю вам, дорогі земляки, миру, щастя і здоров‛я, добра і тепла в ваших оселях, а головне віри у те, що за нинішніми складними днями прийдують кращі часи для здійснення  ваших надій.

         З наступаючими різдвяними святами вас, дорогі земляки !

 

                    З повагою:

                             С.Павлишина,    голова районної   ради