6 червня - День журналіста України

 

 
 
 

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем журналіста.

 

Переоцінити роль представників мас-медіа у сучасному житті неможливо. Ваша ініціативна та відповідальна участь у формуванні громадської думки є головною складовою розквіту демократії та свободи слова в нашій державі.

Журналістика – це відповідальна справа захисників прав людини та прибічників правди, справа високої етичності та зваженості, де найцінніше - вміння вловити та передати головне. Найбільше у вашій роботі важить усвідомлення того, що від сказаного чи написаного залежать людські долі, те, як живемо сьогодні, те, як ми з вами будемо жити завтра.

Засвідчуємо вам свою повагу та дякуємо за принциповість, активність та творчий неспокій.

Зичимо кожному йти світлою та широкою дорогою вдосконалення професійної майстерності, а не блукати манівцями чужих амбіцій. Впевнені, що ваша фаховість, вміння та наполегливість й надалі будуть спрямовані лише на об’єктивне висвітлення різностороннього життя нашого рідного краю.

Добра та здоров’я вам, гарного настрою та позитивних новин, натхнення та терпіння, віри та надії, любові до рідних та до професії. Будьте щасливими, працюючи на благо розквіту Чемеровеччини та України.

 

                                                                                                         З глибокою повагою

                                                            голова районної ради                                               І.Забіяка