5 червня - участь голови районної ради в спільній нараді з керівниками громадських формувань, органів внутрішніх справ, виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

Шляхи підвищення ефективності громадських формувань з охорони громадського порядку шукали на спільній нараді їхні керівники, працівники органів внутрішніх справ та представники органів влади і самоврядування.

Понад 100 учасників зібрання на протязі майже двох годин активно обговорювали існуючі досягнення, проблеми та перспективи у цій галузі охорони громадського порядку. Досвідом роботи поділилися працівники міліції і очільники найуспішніших громадських формувань. Серед них Олександр Грицаєнко, голова громадського формування «Нетішинський козацький полк», яке було створено на території м. Нетішин Славутського району Хмельниччини. Олександр Олександрович пишається тим, що його правоохоронний підрозділ діє не на папері, як зазвичай трапляється, а на практиці. Це і спільні з працівниками міліції рейди, і надання міліціонерам допомоги у охороні громадського порядку під час масових заходів, і посилені патрулювання у вихідні та святкові дні, правовиховна та профілактична робота серед населення.
Начальник управління громадської безпеки полковник міліції Сергій Панчішко, виступаючи перед присутніми зазначив: «У 2007 році область нараховувала 526 громадських формувань з охорони громадського порядку, у яких налічувалося понад 7 тисяч членів, однак їх ефективність була низькою і працівники міліції практично не отримували від них дієвої допомоги. Сьогодні ми спробували новий механізм створення та функціонування цих підрозділів, роблячи акцент не на кількості, а на якості їх роботи та ретельному відборі членів формувань. Одне формування може надавати допомогу кільком населеним пунктам, але до нього входять лише найкращі представники громади, які дійсно прагнуть допомогти, а не отримати для себе якісь переваги чи пільги. Завдяки таким реформам нині маємо 149 реально діючих формувань, до складу яких входить 2373 члени».
 
По завершенні наради усі її учасники ознайомилися з матеріальною базою та засадами діяльності громадських формувань Кам’янця-Подільського, а також з системою відеонагляду за порядком у місті, встановленою у черговій частині міського відділу міліції.