4 червня - проведено семінар для державних службовців району щодо запобігання і протидії корупції

                                 

Для сільських/селищних голів та  держслужбовців району проведено короткотерміновий семінар щодо запобігання і  протидії корупції.   У залі засідань  районного будинку культури проводилося навчання голів, секретарів, бухгалтерів сільських/селищних рад за участі керівництва району та працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування краю. Принагідно відзначити, що на Чемеровеччині побували й гості з обласного центру. Останні завітали, щоб надати методичну і практичну допомогу державним службовцям району  та всім прирівняним до них щодо протидії корупції.
  «Актуальні питання реалізації  Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» - було основною темою сьогоднішнього зібрання.
  Із основними засадами державної політики  України щодо запобігання та протидії корупції в органах державної влади  та органах місцевого самоврядування ознайомив аудиторію слухачів
начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Хмельницькій області Григорій Гоцький. Окрім «теорії» Григорій Іванович навів чимало випадків і фактів із повсякденної практики державних і недержавних службовців та закликав всіх присутніх уважно вивчати правовстановлюючі документи відповідної спрямованості. Окрім того оратор повідав і про етику поведінки державного службовця, конфлікт інтересів на державній службі та обмеження щодо роботи близьких осіб.
   Своїми думками з цього приводу також поділилися консультант з питань запобігання та протидії корупції апарату облдержадміністрації Роман Дончак та прокурор Чемеровецького району Ігор Бантюк.
  Підсумком семінарського заняття стало вручення учасникам заходу сертифікатів про підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань протидії проявам корупції.