3 червня - участь в розширенному засіданні колегії райдержадміністрації

      

    Начальник управління Пенсійного фонду у Чемеровецькому районі Віталій Приймак розповів про проведену роботу щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України в районі та погашення заборгованості.
  Про хід виконання Програми енергозбереження Чемеровецького району на 2011-2015 роки доповідала завідувач сектору інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Скоб'як. Виступаюча поділилася перспективою реалізації планів на Чемеровеччині, які в кінцевому підсумку сприятимуть виконанню основних завдань по енергозбереженню, що передбачені вищеназваним документом. Зокрема, протягом поточного року буде завершено роботу по переведенню приватного сектору райцентру на індивідуальне опалення. Напрацьовано також проекти щодо модернізації систем опалення ЦРЛ, Чемеровецького медичного коледжу, НВК №1 «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІст. ліцей - МНВК» тощо.
   На завершення засідання присутні заслухали інформації  щодо виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 липня 2011 року №4242011-р «Про затвердження заходів щодо підвищення рівня зайнятості населення району у 2011 - 2012 роках» та забезпечення  виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Залучанської сільської ради. Їх висвітлили, відповідно, директор районного центру зайнятості Любов Бевз та Залучанський сільський голова Володимир Троян.
    Під час обговорення виступів керівництвом та членами колегії висловлювалися думки і пропозиції, котрі будуть внесені до проектів розпоряджень голови РДА.