1 червня - міжнародний день захисту дітей

                                     


   Кожного року першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже у дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.Саме сьогодні за ініціативи Чемеровецької районної державної адміністрації та за активної участі служби у справах дітей,  відділів освіти, молоді та спорту РДА, культури, центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді та при суттєвій підтримці народного депутата України Олександра Гереги,  проведено  всерайонне свято, приурочене вище зазначеній даті.
      Захід відбувся у приміщенні спорткомплексу ДЮСШ «Колос» та районного будинку культури, де зібралося чимало юних вихованців дитячих садочків та шкіл, які з'їхались до райцентру з населених пунктів краю. На дійстві також були присутні представники керівництва органу виконавчої влади і місцевого самоврядування району, трудових колективів, що функціонують у селищі та громадськість. Перед учасниками зібрання  із вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Сергій Романчук. У своїй промові він зазначив:  «…У малечі повинно бути щасливе дитинство  і за це маємо відповідати ми - дорослі. Тому турбота про підростаюче покоління, а також всебічний  захист прав і інтересів молодої зміни є однією з найголовніших обов'язків органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, області і держави»,- підкреслив посадовець. Сергій Петрович наголосив і на винятковому значенні мудрої державної політики, що спрямована на виховання високоосвічених членів суспільства та охорону їхніх прав і свобод.
     Свої привітання та найкращі побажання всіх земних гараздів  малечі краю передали заступник голови РДА Сергій Рибак, заступник голови районної ради Василь Мамчура, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець та представник народного депутата України Олександра Гереги Уляна Ткаченко. 
    З рук керівництва району почесні грамоти та цінні подарунки отримали й  учні ЗОШ району, які  мають особливі досягнення у навчанні. Пам'ятними сувенірами від мецената було нагороджено й вихованців будинків сімейного типу та прийомних сімей району.
    За сприяння Олександра Володимировича на центральній площі смт Чемерівці було розміщено сцену та надувні атракціони, а у актовому залі РБК - організовано показ лялькового театру. Жваво веселили дітей герої казок, а представники спонсора безкоштовно пропонували юним  мешканцям краю солодощі та надувні кульки.
Не обійшлося й без розваг. У програмі заходу  тематична концертна програма, ігри, спортивні змагання, лотерея, вікторини, конкурси тощо. Їхні переможці отримали призи. Тут таки працювали представники РайСТ, які забезпечили торгівлю солодощами на будь - який смак. А ще діти отримали велике задоволення від спілкування із друзями, заряд бадьорості та доброго настрою.