31 травня - пришкільні табори розпочали свою роботу

 

    У школах району пролунав останній дзвоник, який засвідчив  про завершення 2012-2013 навчального року. Однак, загальноосвітні заклади Чемеровеччини продовжують жити і діяти, згідно напрацьованих планів. У дітей старшої школи зараз відповідальна пора - здача перехідних іспитів, а молодші вихованці активно відпочивають і оздоровлюються у пришкільних та інших таборах.
      Соціальні ініціативи Глави нашої держави  з питань захисту прав дитини передбачають створення належних умов для сімейного виховання та творчого розвитку особистості. У період літніх канікул ці завдання  можливо реалізувати через максимальне охоплення дітей оздоровленням та відпочинком. Окрім того  2013 рік проголошений Президентом України «Роком дитячої творчості». А тому усі оздоровчі заклади району працюватимуть і над вирішенням цього важливого питання.
     Важливі проблеми стоять також  і перед  органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, які  спільно із працівниками освіти та при активній підтримці  меценатів і спонсорів спрямовують зусилля на те, щоб дозвілля дітей було змістовним,  харчування -  якісним, відпочинок - корисним.  Поряд з тим ще одне завдання, яке є обов'язковим для всіх оздоровчих таборів - це забезпечення цілодобової безпеки та надання оперативної  медичної допомоги дітям.
      Перед тим, як стартувала оздоровча кампанія 2013 року, усі заклади краю  пройшли серйозну перевірку, до якої залучалися працівники відповідних контролюючих  служб: санепідемстанції, пожежної охорони, медичної галузі тощо. 
    Наразі, згідно із дислокацією, на Чемеровеччині з 27 травня поточного року  вже розпочали свою роботу 40 пришкільних таборів (ЗОШ І-ІІ та І-ІІІ ст.) при яких діють 7 оздоровчих майданчиків та 43 оздоровчі майданчики при дошкільних навчальних закладах, в яких заплановано оздоровити 4017 хлопчиків і дівчаток району.
    Готуються до літнього оздоровлення і працівники Чемеровецького районного центру соціальної  реабілітації для дітей - інвалідів. Зараз вони усім колективом напрацьовують план, у якому  передбачені різноманітні заходи: казкотерапія, ігротерапія, музикотерапія, дні охорони життя, зображувальна діяльність, уроки народознавства, лікувально - профілактична  та санітарно - освітня робота із дітьми з особливими потребами.