27 травня - участь голови районної ради в черговій нараді

На чергову, виїзну нараду при голові райдержадміністрації було запрошено керівників структурних підрозділів органу виконавчої влади району, установ і організацій Чемеровеччини державної форми власності. Участь у зібранні взяли також : голова районної ради Ігор Забіяка, перший заступник і заступник голови РДА Володимир Думанський та Сергій Рибак, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець і голова районної ради Ігор Забіяка. Під час зібрання було розглянуто кілька питань.

     Про головні завдання управління державної казначейської служби у районі розповіла заступник начальника вищеназваної організації Ірина Бульба.

    Із інформацією про роботу районного управління статистики  з початку 2013 року виступив його начальник Микола Домбровський. Микола Станіславович спочатку ознайомив присутніх із роботою підпорядкованого підрозділу, а дещо згодом поділився пропозиціями, які сприятимуть  діяльності управління, у тому числі й щодо покращення рейтингових показників району. 

    Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Світлана Павлишина озвучила основний план заходів щодо підготовки і відзначення у районі 1 червня 2013 року  Міжнародного дня захисту дітей, який    затверджений відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації.

    На завершення учасники засідання оглянули приміщення адмінбудинку  Чемеровецької селищної ради та прилеглих до нього територій. Кожен тамтешній керівник, а тут функціонують кілька держустанов - Чемеровецька селищна рада, районне управління Пенсійного фонду в Україні та управління агропромислового розвитку РДА, відділ освіти, молоді та спорту РДА, районний військовий комісаріат тощо, ознайомив учасників наради із робочими кабінетами та їхнім матеріально - технічним оснащенням.

       Під час такої «екскурсії»  очільники району вказали кільком посадовцям на деякі недоробки та зажадали від останніх ліквідувати їх у визначені терміни.