День депутата

file1472563366.JPG

26 серпня на базі Вишнівчицького лісництва відбувся День депутата, проведення якого як форми співпраці між ДП  «Ярмолинецьке лісове господарство», до складу якого входять лісові масиви Чемеровеччини, та органами виконавчої влади району, депутатами всіх рівнів, представниками місцевого самоврядування, правоохоронних органів та ЗМІ вже стало вже доброю традицією. Темою зустрічі стало обговорення питань розвитку лісового господарства та демонстрація лісових угідь. Завітали на свято голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина та заступник голови районної ради Юрій Войтов, депутати обласної ради Микола Харкавий та Юрій Завальнюк, депутати районної ради, сільські голови та інші.

З діяльністю Вишнівчицького лісництва присутніх ознайомив директор ДП «Ярмолинецьке лісове господарство», депутат обласної ради Іван Кирилюк, який спільно з колегами детально зупинився на основних показниках фінансово-господраської діяльності підприємства, розповів про стан та породи дісових насаджень у нашому регіоні. Після цього учасників зібрання чекала незабутня екскурсія лісовими угіддями Вишнівчицького лісництва, де вони зустріли і найменші паростки могутніх дубів і десятирічні модрини та екзотичні гінго. В ході розмови організатори заходу спростували хибну думку капітальної рубки лісу, зазначивши, що вибіркова санітарна вирубка є необхідністю для порятунку деревини, оскільки через зневоднення грунту та засуху висихають десятирічні дерева окремих порід. І саме для того, щоб не втратити деревину, адже дерево всеодно загине, проводиться санітарна рубка, яка дозволяє рости більш витривалим породам дерев.

Важливою та тривалою була розмова про тісну співпрацю між керівництвом лісового господарства, владою та органами місцевого самоврядування, яка має багато позитивних моментів для громад району в цілому.