7 грудня - День місцевого самоврядування

      Близько 10.00 години 7грудня 2011року делегації з сіл і селищ краю прибували до районного центру. Хто ж приїхав трішки раніше, знайомилися із експонатами виставок художньо - прикладного мистецтва та фотороботами місцевих талантів, які розміщувалися у фойе.
Сьогодні актовий зал районного будинку культури був переповнений. Тут зібрались усі ті, хто щодня опікується проблемами жителів підвідомчих територій: голови, секретарі, землевпорядники, бухгалтери, спеціалісти…виконавчих комітетів місцевих рад та керівники підприємств, установ і організацій різних форм власності, котрі підтримують із ними тісний контакт.
        На правах господаря першим перед присутніми виступив голова районної ради Володимр Свіжий. Володимир Антонович у своїй промові охарактеризував наявні здобутки територіальних громад району, поділився планами на майбутнє та подякував за плідну співпрацю із обласними радою і адміністрацією та районною державною адміністрацією. Він також запевнив, що органи місцевого самоврядування виправдають високу довіру своїх виборців, а також докладуть зусиль по реалізації завдань, які ставить перед місцевим самоврядуванням голова обласної ради, голова Верховної Ради та населення територіальних громад району. 
       Слова щирої вдячності за сумлінну, професійну працю виголосив винуватцям урочистостей і голова райдержадміністрації Сергій Романчук. Керівник виконавчої влади району, зокрема, зазначив: «… Люди на місцях - у селі, селищі - не бажають вдаватись до подробиць і з'ясовувати, хто й на якій посаді має більше повноважень і впливу на поліпшення їхнього життя. Влада у їх розумінні завжди була і залишається єдиною, незважаючи на рівні та ранги. Вона має нести спільну відповідальність за те, що відбувається у країні, регіоні, конкретно взятому населеному пункті. І те, що на Чемеровеччині знайдено взаєморозуміння, налагоджено співпрацю між районною радою та райдержадміністрацію - свідчить про бажання влади не ділити повноваження, а ділити зобов'язання перед людьми та відповідальність за кінцеві результати своєї праці.
        Побажання всіх земних гараздів працівникам органів місцевого самоврядування від голови облдержадміністрації та від себе особисто передав й Леонід Гураль. Посадовець зазначив, що потенціал району та області надзвичайно великий. І щоб плідно та в повній мірі використати його, потрібно не шукати винних у власних помилках, а всім разом, незважаючи на політичні і інші переконання, працювати на благо Подільського краю, малої Батьківщини та України, в цілому. Леонід Андрійович висловив упевненість у тому, що наша держава впевнено торує собі дорогу у краще, заможніше і високорозвинуте майбутнє, у якому людина почуватиме себе вільною і захищеною. Заступник голови олбдержадміністрації також вручив цінні подарунки 4 «Матерям - героїням» району з сіл Вільхівці, Кугаївці, Дубівка та Голенищево.
До загальних поздоровлень приєдналися й керівник апарату обласної ради Валерій Брицький та голова обкому профспілки працівників державних установ Надія Лисик. Звертаючись до присутніх, вони наголошували на тому, яке значення для громадян мають мудрі, виважені рішення та й уся діяльність людей, що працюють у сільських/селищних радах.
Окрім словесних привітань кращі державні службовці і спеціалісти виконавчих комітетів місцевих рад Чемеровеччини удостоїлися грамот, подяк, цінних подарунків та премій обласної адміністрації та ради, районної адміністрації та ради, обласної та районної профспілкових організацій працівників органів місцевого самоврядування.
      Сподобалася всім й концертна програма, яку підготували аматори місцевої сцени разом із державним академічним козачим ансамблем пісні та танцю «Козаки Поділля».