16 травня - відзначення Всеукраїнського дня культури та майстрів народного мистецтва


               

   Аматори народного мистецтва краю відзначали професійне свято

     Працівники культури і аматори народного мистецтва Чемеровеччини нині  відзначили своє професійне свято. З цієї нагоди у районному Центрі культури, дозвілля і мистецтв відбулися урочистості. Виступаючи перед присутньою аудиторією голова райдержадміністрації Сергій Романчук зазначив: «…Сьогодні ви у черговий раз відзначаєте своє професійне свято, а тому прийміть від мене особисто та від Чемеровецької районної державної адміністрації найщиріші вітання і щиру вдячність за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво….».  Окрім того керівник виконавчої влади краю побажав винуватцям урочистостей  миру, любові, творчого горіння, гарного настрою, нових звершень у всіх добрих справах.

Слідуючим привітав присутніх голова районної ради І.Забіяка, який відкреслив роль та значення роботи працівників культури у культурному розвитку населення Чемеровецького району і подякував їм за натхнену роботу та здобутки на їх професійній ниві.
     До привітань голови РДА  приєдналися також начальники відділу культури - Світлана Ромах і освіти, молоді та спорту  - Світлана Павлишина, в.о. головного лікаря району - Олександр Абрамов.

     Окрім поздоровлень кращі культармійці, зокрема, начальник відділу культури Світлана Ромах  і головний спеціаліст відділу - Ніна Мельник отримали з рук керівництва грамоти Міністерства культури України та обласної державної адміністрації. Відзнак районної державної адміністрації і  районної ради та грошових премій удостоїлися також  викладач дитячої музичної школи Оксана Чорна та головний бухгалтер відділу культури РДА Валентина Черсак.
      За самовіддану працю в ім'я розбудови національної культури посвідчення лауреата премії ім. М.В.Кундиса вручено директору Чемеровецької дитячої музичної школи Лідії Харкавлюк. Ювілейною медаллю 90 - років  Чемеровецькому району було також нагороджено художнього керівника Більського СБК Миколу Єремчука.
      Побажання всіх земних гараздів та творчого натхнення від імені народного депутата України Олександра Гереги передала працівникам культури і його представник Уляна Ткаченко.
     На висоті виявилися і аматорські колективи Чемеровеччини, які в черговий раз продемонстрували публіці свій високий фаховий рівень та подарували гостям і запрошеним чудовий концерт.