8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру

       8 березня з нагоди Дня прав, жінок та миру  у районному Будинку культури проведено урочисті збори та святковий концерт, за участю відомих та авторитетних в регіоні жінок, матерів-героїнь, жінок - керівників і працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, лідерів громадсько-політичних організацій, а також делегацій з сіл і селищ району.
     Із цим прекрасним святом берегинь роду людського вітали голова райдержадміністрації Сергій Романчук, голова районної ради Володимир Свіжий.     

     Володимир Антонович у своїх щирих і сердечних вітаннях зупинився на ролі жінки - депутата, керівника, працівника органів місцевого самоврядування у сучасному суспільстві  та побажав сімейного затишку, міцного здоровя, великого жіночого щастя, кохання, добробуту та усіляких гараздів.  
     Інші оратори також від усього серця побажали прекрасній половині людства нев'янучої краси, міцного здоров'я, великого щастя, щирого кохання, великих світлих почуттів та багато - багато квітів.
     Згодом кращим представницям трудових колективів краю було вручено Почесні грамоти і цінні подарунки від обласної державної адміністрації і обласної ради, районної державної адміністрації і районної ради. А всім присутнім у залі жінкам - червоні гвоздики, продуктові набори для вдів, які проживають на території Чемеровеччини, надані нашим земляком із Городоччини, меценатом і благодійником головою правління ТОВ «Епіцентр» Олександром Герегою. За його сприяння також було організовано прекрасний концерт народного артиста України Павла Зіброва, який півтора години радував своїми піснями жіноцтво району.