68-a річниця визволення Чемеровеччини від німецько-фашистських загарбників

         23 березня Чемеровеччина відначила 68-у річницю визволення району від німецько - фашистських загарбників та вшанувала ветеранів, чиїми титанічними зусиллями кувалася Перемога та відбудовувалося розорене народне господарство краю.
           У смт Чемерівці заходи відповідної спрямованості розпочалися на центральній площі. Учасники зібрання сформували колону демонстрантів, яку очолили представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, районної ветеранської організації, а за ними - працівники трудових колективів різної форми власності, учнівська та студентська молодь.
            Під звуки духового оркестру крокуючі рушили до парку Слави. До підніжжя монументу загиблим воїнам були покладені вінки квітів. Обабіч від Вічного вогню вишикувалась почесна варта, із державним і бойовим прапорами. По периметру парку - учасники заходу. Мітинг - реквієм відкрив голова райдержадміністрації Сергій Романчук.              Наступним виступив заступник голови районної ради Мамчура В.П. ,який всіх присутніх на  зібранні  привітав із 68 - ю роковиною визволення Чемеровеччини від німецько - фашистських загарбників.Висловив свої повагу та подяку в першу чергу ветеранам Великої Вітчизняної війни і всім іншим хто прискорював день за днем Велику Перемогу. Василь Петрович побажав
ветеранам та всім землякам щастя, довгих років життя в затишному родинному колі і при міцному здоров'ї, миру, злагоди і добробуту.
            Свої вітання з нагоди свята виголосив також голова районної ветеранської організації Петро Мудрий.
          Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих у боях визволителів. Кілька пісень на тематику Великої Вітчизняної війни, у виконанні аматорів місцевої сцени та народного хору ветеранів війни та праці «Чебреці», завершили захід.