Новини

Нарада із керівниками навчальних закладів

20.06.15р. На базі районного Будинку школярів відбулася нарада із керівниками загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровеччини. Присутні сьогодні розглянули питання підготовки і проведення літньої оздоровчої кампанії, завершення 2014 - 2015 навчального року та проведення у школах району державної підсумкової атестації. З цього приводу директорів ЗОШ краю інформували головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. За результатами наради учасникам зібрання було надано ряд настанов і рекомендацій під час обговорення вищеназваних питань.

Детальніше

День передплатника у Чемерівцях

20.05.15р. За участі працівників УДППЗ «Укрпошта» Хмельницької дирекції зв'язку смт Чемерівці було проведено традиційний день передплатника. Під час заходу мешканці району мали можливість оформити передплату на улюблені періодичні видання, обласні і місцеві газети, ознайомитися з новинками у світі друкованої преси. Відвідувачам також було представлено чимало всеукраїнських та інших видань, розрахованих на широке коло читачів усіх вікових категорій. Працівники поштового відділення з повагою та розумінням віднеслися до кожного та допомогли розібратися з широким асортиментом газет і журналів, наявних у цьогорічному передплатному каталозі.

Детальніше

Підготовка до Міжнародного дня захисту дітей

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми та тих, хто піклується про них. 19 травня голова районної ради Ігор Забіяка взяв участь засіданні оргкомітету з питань підготовки до відзначення в районі Дня захисту дітей під головуванням керівника органу виконавчої влади району Олега Батюка. На засіданні були присутні керівники служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, відділів освіти, культури та медицини. У ході наради присутні обговорили питання підготовки до цієї дати, внесли свої пропозиції. День захисту дітей цього року заплановано провести 1 червня. Участь у святі братимуть учні шкіл, дошкільня

Детальніше

Чемпіонат області зі спортивного туризму

З 19 по 25 травня 2015 року поблизу с.Черче Чемеровецького району, на галявині біля р.Смотрич, проходитиме 53-ій Чемпіонат області зі спортивного туризму серед учнівської молоді та Кубок області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, в яких візьме участь близько 250 учнів з різних районів та міст області. У відкриті свята взяв участь голова Чемеровецької районної ради Ігор Забіяка. У своєму виступі Ігор Іванович відмітив значення спорту у розвитку підростаючого покоління.

Детальніше

Наступна хвиля часткової мобілізації

18.05.15р. За участі голови районної ради Ігоря Забіяки, представників силових структур, галузі медицини краю районного військового комісаріату та під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Батюка, відбулася координаційна нарада з питань проведення у районі наступної хвилі часткової мобілізації. У ході зібрання було доведено до відома присутніх інформацію про завдання, які були реалізовані під час 5 - ї хвилі часткової мобілізації та зроблено акцент на заходах, котрі заплановано втілити у життя під час наступного її етапу. Також обговорено проблемні питання у цьому напрямку роботи та напрацьовано методи попередження їх виникнення та шляхи вирішення.

Детальніше

Визначили напрямки подальшої діяльності

18.05.15р.Голова районної ради Ігор Забіяка взяв участь у апаратній нараді, яку сьогодні провів голова районної державної адміністрації Олег Батюк. Про підготовку до проведення оздоровчої кампанії 2015 року розповіла в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Безверхня. Ольга Олександрівна повідомила про підготовку відповідних закладів до прийому дітей з усіх куточків Чемеровеччини, проінформувала про фінансування оздоровчої кампанії та назвала проблеми, які можуть виникнути під час неї. Також вона зробила акцент на дотриманні норм чинного законодавства щодо забезпечення санітарного благополуччя та безпеки життєдіяльності у процесі проведення літньої оздоровчої кампанії. Свої доповнення по цьому питанню озвучили начальник служби у справах дітей РДА Ва

Детальніше

Відбулась нарада із керівниками комунальних установ

18 травня голова районної ради Ігор Забіяка провів нараду із керівникими підприємств та організацій спільної власністі територіальних громад Чемеровецького району. На зібранні розглядались питання : заборгованості за оренду службових приміщень, плани роботи на 2 півріччя 2015 року, інші проблемні питання головне із, яких раціональне використання бюджетних коштів за проплату енергоносіїв. Ігор Іванович в ході своєї промови відмітив, що це питання насамперед стосується ЦРЛ та ПМСД . Голова ради довів присутнім керівникам необхідність проведення у літній період усіх заходів по підготовці до опалювального періоду року, надав відповідні рекомендації.

Детальніше

Виїзд у Кочубіївську сільську раду

Відповідно до плану роботи районної ради на тиждень 15 травня 2015 року головою районної ради Ігорем Забіякою було проведено виїзд у Кочубіївську сільську раду з метою ознайомлення із роботою сільської ради та її об’єктами соціальної сфери. Також Ігор Забіяка поінтересувався виконанням угод про соціальне партнерство та виконанням дохідної частини податків сільського бюджету. Зустрівся із директором ПОП «Кочубіївське», депутатом районної ради Валентином Волосецьким. Даний керівник щорічно добросовісно виконує соціальну угоду щодо територіальної громади, покращує благоустрій населеного пункту, надає фінансову допомогу вдовам та учасникам АТО.

Детальніше

Обговорювали питання створення громадської організації учасників АТО

15.05.15р. В Чемерівцях проведено зустріч із демобілізованими бійцями АТО по питаннях створення громадської спілки учасників бойових дій на сході України. На зібранні були присутні представники вищеназваної громадської організації із Кам'янець - Подільського району. Вони проінформували присутню аудиторію щодо порядку реєстрації даної спілки. Зокрема, говорили про обрання ради правління та членів організації тощо. Окрема увага була з акцентована на завданнях, які здійснюватимуться спілкою відповідно до Статуту та піднімалися питання і проблеми, які найбільше непокоять воїнів АТО.

Детальніше

Чемеровецькі будівельники беруть участь у спорудженні фортифікаційних об'єктів

15.05.15р. На виконання завдань керівництва держави в усіх областях та районах України формуються бригади будівельників для участі у спорудженні фортифікаційних об'єктів на східних кордонах країни. За дорученням голови обласної державної адміністрації Михайла Загородного у Чемеровецькому районі створена відповідна будівельна бригада. Зокрема, до неї увійшли 8 будівельників солодового заводу ПАТ «Оболонь», які за кошти підприємства вирушили на схід України, де виконуватимуть вищеназвані роботи.

Детальніше

<<          1     2     3          74     75     76     77     78     79     80     81     82     83     84          151     152     153          >>