Новини

8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру

8 березня з нагоди Дня прав, жінок та миру у районному Будинку культури проведено урочисті збори та святковий концерт, за участю відомих та авторитетних в регіоні жінок, матерів-героїнь, жінок - керівників і працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, лідерів громадсько-політичних організацій, а також делегацій з сіл і селищ району.

Детальніше

День народженя Великого Кобзаря

7 березня в смт.Чемерівці, біля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку відбулися заходи з нагоди 198 - річчя від дня його народження. Поклонитись славному сину українського народу прийшли представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, підприємств, установ і організацій краю, учнівська та студентська молодь.

Детальніше

25 річниця утворення районної ради ветеранів війни та праці

23 лютого 2012 року на Чемеровеччині відзначали одразу дві урочисті події: День захисника Вітчизни та 25-у річницю створення районної організації ветеранів України і районного хору ветеранів війни та праці. Органи виконавчої влади і місцевого самоврядування краю доклали значних зусиль аби свято відбулося на високому організаційному рівні. Розпочалися урочистості у районному Будинку культури. Участь у зібранні взяли представники керівництва району, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, первинних ветеранських організацій та ЗМІ, сільські/селищні голови, учнівська та студентська молодь, пересічні громадяни.

Детальніше

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій

15 лютого по всій Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Не став виключенням і поточний рік. На Чемеровеччині, де проживає 159 воїнів - інтернаціоналістів, до визначної дати завжди готуються ретельно і виважено. Насамперед, особлива увага органів виконавчої влади і місцевого самоврядування зосереджена на питаннях соціального захисту цих верств населення. Серед інших кроків - проведення мітингів - реквіємів, різноманітних заходів у закладах освіти та культури району тощо. У райцентрі відповідні урочистості розпочалися у Будинку культури. Там за участі аматорів місцевої сцени було підготовлено цікавий, тематичний концерт. У паузах між естрадними номерами перед присутніми із словами - вітаннями виступали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дум

Детальніше

9 сесія районної ради

У районному будинку культури 3 лютого відбулася 9 сесія районної ради, у якій взяли участь :Гураль Леонід Андрійович депутат Хмельницької обласної ради, Сергій Петрович Романчук голова районної державної адміністрації, 50 депутатів, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, сільські, селищні голови територіальних громад Чемеровецького району. Вів засідання, як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович. Депутати розглядали 40 питаннь порядку денного: із них прийнято 7 цільових програм на наступний період роботи і 1 внесення змін до програми, вислухали 10 звітів про виконання програм за попередні роки, а також вислухали інші організаційно-господарські питання.

Детальніше

5 січня - відбулась 8 позачергова сесія районної ради

У районному будинку культури відбулася 8 позачергова сесія районної ради, у якій взяли участь : Сергій Петрович Романчук голова районної державної адміністрації, 54 депутати, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, сільські, селищні голови територіальних громад Чемеровецького району. Вів засідання, як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович. Депутати розглядали лише 2-а питання порядку денного: 1.Про районний бюджет на 2012 рік.

Детальніше

15 грудня - відбулася 7 сесія районної ради

Вів засідання 7 сесії районної ради голова районної ради Володимир Свіжий. Окрім 53 депутатів, у роботі органу взяли участь керівники підприємств, установ і організацій Чемеровеччини різних форм власності, сільські/селищні голови, працівники окремих структурних підрозділів органів виконавчої влади і місцевого самоврядування краю. Сесія розглянула 29 питань. Серед головних: про щорічний звіт голови районної ради; про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року; про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік та інші.

Детальніше

7 грудня - День місцевого самоврядування

Близько 10.00 години 7 грудня 2011року делегації з сіл і селищ краю прибували до районного центру. Хто ж приїхав трішки раніше, знайомилися із експонатами виставок художньо - прикладного мистецтва та фотороботами місцевих талантів, які розміщувалися у фойе. Сьогодні актовий зал районного будинку культури був переповнений. Тут зібрались усі ті, хто щодня опікується проблемами жителів підвідомчих територій: голови, секретарі, землевпорядники, бухгалтери, спеціалісти…виконавчих комітетів місцевих рад та керівники підприємств, установ і організацій різних форм власності, котрі підтримують із ними тісний контакт.

Детальніше

6 грудня - День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани та працівники Збройних Сил України! Створені у вікопомному 1991 році, Збройні сили надійно охороняють мирне життя співвітчизників, виступають гарантом безпеки України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості.За роки незалежності українські солдати і офіцери здобули безперечний авторитет у світі як надійні миротворці, здатні професійно виконувати покладені на них завдання у найскладніших умовах. Одним із найважливіших завдань усіх органів, які причетні до цього свята є всебічне сприяння будівництву і розвитку збройних сил, соціальний захист оборонців рідної землі. З нагоди професійного свята від імені районної державної адміністрації, районної ради та нас особисто поздоровляємо і висловлюємо глибоку шану ве

Детальніше

5 грудня - День працівників статистики

Шановні працівники та ветерани галузі ! Чергове відзначення на державному рівні вашого професійного свята є офіційною відзнакою тих результатів, яких досягла галузь завдяки самовідданому труду її працівників, оцінкою шляху, який пройшла українська статистика в ході свого становлення й розвитку. 5 грудня, ось уже не перший рік, є не просто черговою святковою датою, а й часом підведення підсумків, які необхідно буде вирішувати далі. З нагоди професійного свята від імені районної державної адміністракції, районної ради та нас особисто сердечно вітаємо вас

Детальніше

<<          1     2     3          149     150     151     152     153     154     >     >>