Новини

31 травня - участь у роботі колегії РДА

31 травня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуто 4 питання.

Детальніше

30 травня - відбулась 10 сесія районної ради

30 травня о10.00. годині розпочалось засідання чергової 10 сесія районної ради в роботі, якої взяли участь 56 депутатів.Вів засідання як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович.

Детальніше

28 травня - Президія районної ради

28 травня о 15.00. годині розпочалось засідання президії Чемеровецької районної ради.

Детальніше

Постійні комісії районної ради

23 та 24 травня 2012 року відбулися засідання усіх 6-ох постійних комісій Чемеровецької районної ради.

Детальніше

Соціальний проект на Чемеровеччині

На Чемеровеччині триває соціальний проект на підтримку дітей з особливими потребами «Крок до дитячої мрії». Нещодавно у районному будинку культури проходив ІІ - й його етап. Хочеться зауважити, що з часу, відколи він стартував, у краї, мабуть, не залишилося жодної байдужої людини, яка б не переймалася долею учасників та улюбленої пари, котра бореться за втілення дитячої мрії у життя.

Детальніше

Відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

По всіх сільських та селищних радах Чемеровецького району 9 травня пройшли святкові мітинги, приурочені Великій Перемозі.В Чемерівцях мітинг розпочався о 10.00. годині на площі по вулиці Центральній, де були розміщені трибуна для виступів та сцена для концертної програми.

Детальніше

9 травня - День Перемоги

Шановні Чемерівчани! Дорогі ветерани, славні захисники рідної землі, герої фронту і тилу !

Детальніше

Суботник

Кожного року навесні всі організації, підприємства, установи приймають участь у прибиранні прилеглих територій. 2012 рік не став виключенням .В Чемеровецькому районі на суботник вийшла велика кількість людей, яка прибирала сміття, садила та білила дерева, вирубувала чагарники у лісосмугах, білила бордюри та інше. Колектив Чемеровецької районної ради не стояв осторонь важливої громадської справи по окультуренню території рідного району.

Детальніше

26 квітня - День Чорнобильської трагедії

Двадцять шість років тому зусиллями сотні тисяч пожежних, будівельників, водіїв, шахтарів, енергетиків, лікарів, військових, правоохоронців приборкано атомного монстра.

Детальніше

ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.ПАСХА.

Шановні жителі Чемеровецького району ! Прийміть найщиросердечніші привітання з нагоди наближення одного із найбільших релігійних свят- Воскресіння Христового ! Невипадково, що саме Великдень завжди припадає на весняну пору, яка уособлює пробудження природи та появу нових сподівань людей на краще майбутнє.

Детальніше

<<          1     2     3          147     148     149     150     151     152     153     154          >>