Новини

28 червня - День Конституції України

25 червня у райцентрі відбулися урочистості, приурочені найголовнішому законодавчому документу країни - Конституції України. Біля райдержадміністрації зібралися представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, керівники та працівники підприємств, установ та організацій Чемеровеччини.

Детальніше

22 червня - День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні

З нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні у парку Слави смт Чемерівці відбувся мітинг-реквієм. У заході взяли участь: заступник голови районної ради Василь Мамчура, голова райдержадміністрації Сергій Романчук, заступник РДА Сергій Рибак, голова і секретар Чемеровецької селищної ради Володимир Войтов та Юрій Ковальчук, ветерани, керівники і працівники структурних підрозділів органу виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій райцентру різної форми власності.

Детальніше

День державного службовця та нагородження багатодітних матерів

Напередодні професійного свята державних службовців Чемеровеччину відвідав заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль. Під час урочистостей, які проходили у районному будинку культури, Леонід Андрійович передав працівникам цієї сфери найкращі вітання від губернатора області Василя Ядухи та від себе особисто.

Детальніше

17 червня - День медичного працівника

У неділю 17 чеврня усі медичні працівники відзначатимуть своє професійне свято. Проте саме сьогодні 15 червня люди в білих халатах отримували вітання та щирі слова вдячності за збереження і відновлення найціннішого скарбу - здоров'я.

Детальніше

Засідання міжвідомчої наради

Сьогодні за участі голови районної ради Володимира Свіжого, завідувача сектору надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Анатолія Павліковського та представників управління МНС у Чемеровецькому районі відбулося засідання міжвідомчої робочої наради, котра проходила в селекторному режимі з питань запобігання загибелі та травмування людей на території області. На зібранні було розглянуто кілька питань.

Детальніше

Нарада з сільськими та селищними головами

Одразу ж після завершення селекторної наради відбулася нарада із сільськими і селищними головами, на якому взяв участь голова районної ради Свіжий Володимир Антонович. Порядком денним сьогоднішнього зібрання було передбачено розглянути 4 питання.

Детальніше

12 травня - Проведена селекторна нарада

За участі голови районної ради Свіжого Володимира Антоновича, керівника апарату райдержадміністрації Жанни Народовець, начальника управління агропромислового розвитку РДА Василя Нагородного, сільських/селищних голів проведено селекторну нараду з питань підготовки до жнивної кампанії 2012 року.

Детальніше

День народження села Кормильче

Усім жителям нашого району добре відоме село Кормильче, яке манить відвідувачів своїми неповторними краєвидами та пейзажами. Це може підтвердити кожний, хто хоча б раз побував у цій вишуканій перлині Поділля. Свої витоки Кормильче розпочинає ще у далекому 1402 році. Цю інформацію можна знайти і у працях відомого історика та краєзнавця 19 століття Юхима Сецінського.

Детальніше

6 червня - Проведена нарада

У залі засідань Чемеровецької селищної ради за ініціативи управління АПР відбулася нарада - семінар з бухгалтерами сільських і селищних рад, на якій розглянуто кілька питань.

Детальніше

1 червня - День захисту дітей

1 червня о 10.00.годині в смт Чемерівцях на центральній площі розпочалася святково-розважальна програма приурочена до Дня захисту дітей для малечі нашого району,Цю акцію підтримав меценат Олександр Герега голова ТОВ "Епіцетр К" на прохання органів влади Чемеровецького району. Голова районної ради Свіжий В.А. та голова райдержадміністрації Романчук С.П. відкрили свято і звернулись до присутніх із вітальними словами.

Детальніше

<<          1     2     3          146     147     148     149     150     151     152     153     154          >>