Новини

21 грудня - відбулась 13 позачергова сесія

Позачергова сесія Чемеровецької районної ради, яку проводив голова органу Володимир Свіжий і на якому були присутні 49 депутатів, заступники голови РДА,сільські та селищні голови, керівники окремих структурних підрозділів органу виконавчої влади, установ і організацій райцентру тощо, розглянула 14 питань.

Детальніше

19 грудня - відкриття новорічної ялинки району

На центральній площі смт Чемерівці відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки району. На свято завітали голова районної ради Володимир Свіжий, заступник голови РДА Сергій Рибак, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець, голова Чемеровецької селищної ради Володимир Войтов, а також керівники та працівники підприємств, установ і організацій Чемеровеччини, студентська та учнівська молодь, представники ЗМІ та громадськості.

Детальніше

17 грудня - участь голови районної ради у селекторній нараді

Саме про це наголошував під час селекторної наради перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко. Складні погодні умови - сильний сніг та вітер, які «лютували» на Хмельниччині у вихідні дні, наробили чимало шкоди на автошляхах.

Детальніше

12 грудня - Участь в нараді із представниками сільських, селищних рад

За участі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Думанського, голови районної ради Володимира Свіжого, його заступника Василя Мамчури, керівника апарату адміністрації Жанни Народовець проведено навчання з головами та секретарями сільських/селищних рад. Під час семінарського заняття було розглянуто 6 питань.

Детальніше

7 грудня - День місцевого самоврядування

Сьогодні у районному будинку смт Чемерівці відбулися урочистості з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування. На свято завітали високоповажні гості - заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Леонід Гураль, депутат Верховної Ради України Олександра Герега, голова Гусятинської райдержадміністрації Тернопільської області Олександр Собань, Герой України, голова СГК «Летава» та депутат обласної ради Михайло Шаповал, депутат обласної ради, директор з аграрних питань, директор солодового заводу ПАТ «Оболонь» Михайло Загородний.

Детальніше

3 грудня - участь у розширеному засіданні колегії РДА

На розширеному засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто 3 питання. Головував на ньому керівник виконавчої влади району Сергій Романчук. Участь у роботі органу взяли також голова районної ради Володимир Свіжий, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Думанський, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець та представники структурних підрозділів РДА, окремих підприємств, установ і організацій райцентру.

Детальніше

23 листопада - День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій

Вшанували пам'ять заморених голодом Чемеровеччина долучилася до заходів з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів. У 38 населених пунктах краю, жителі котрих постраждали від страшного голоду на Україні у 1932-1933 роках та на територіях яких встановлено пам'ятники і пам'ятні знаки безневинно загиблим землякам, пройшли поминальні мітинги - реквієми. Тисячі громадян району не залишилися осторонь трагедії, яка нині заставляє сучасників по - новому оцінити та переосмислити історичні події з життя держави. Факти не тільки вражають, вони шокують. Але, щоб подібне не повторилися знову, потрібно пам'ятати та виховувати підростаюче покоління на прикладах з минулого.

Детальніше

Новини із територіальних громад району

20.11.2012 року У Летаві розпочались роботи з капітального і поточного ремонту вулиць Островського і Молодіжна. Для цих потреб з державного бюджету виділено 32,806 тисяч гривень. Наразі вже завезено щебінь та інші необхідні матеріали. Втілювати у життя це завдання будуть працівники АТ «Скала - Подільський спецкар'єр», що із Тернопільщини. Вони планують «підлатати» дороги підвідомчої території до кінця поточного місяця.

Детальніше

18 листопада - День працівників сільського господарства

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства традиційно проходили у будинку культури смт Чемерівці на передодні свята 17 листопада. Представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, трудових колективів сільськогосподарських підприємств, територіальних громад краю, депутатського корпусу, громадськості тощо, завітали на це свято.

Детальніше

16 листопада відбулась 12 сесія районної ради.

16 листопада о 10.00 годині розпочалось засідання чергової 12 сесії районної ради в роботі, якої взяли участь 56 депутатів. Вів засідання як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович.

Детальніше

<<          1     2     3          144     145     146     147     148     149     150     151     152     153     154          >>