Новини

Постійні комісії районної ради

23 та 24 травня 2012 року відбулися засідання усіх 6-ох постійних комісій Чемеровецької районної ради.

Детальніше

Соціальний проект на Чемеровеччині

На Чемеровеччині триває соціальний проект на підтримку дітей з особливими потребами «Крок до дитячої мрії». Нещодавно у районному будинку культури проходив ІІ - й його етап. Хочеться зауважити, що з часу, відколи він стартував, у краї, мабуть, не залишилося жодної байдужої людини, яка б не переймалася долею учасників та улюбленої пари, котра бореться за втілення дитячої мрії у життя.

Детальніше

Відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

По всіх сільських та селищних радах Чемеровецького району 9 травня пройшли святкові мітинги, приурочені Великій Перемозі.В Чемерівцях мітинг розпочався о 10.00. годині на площі по вулиці Центральній, де були розміщені трибуна для виступів та сцена для концертної програми.

Детальніше

9 травня - День Перемоги

Шановні Чемерівчани! Дорогі ветерани, славні захисники рідної землі, герої фронту і тилу !

Детальніше

Суботник

Кожного року навесні всі організації, підприємства, установи приймають участь у прибиранні прилеглих територій. 2012 рік не став виключенням .В Чемеровецькому районі на суботник вийшла велика кількість людей, яка прибирала сміття, садила та білила дерева, вирубувала чагарники у лісосмугах, білила бордюри та інше. Колектив Чемеровецької районної ради не стояв осторонь важливої громадської справи по окультуренню території рідного району.

Детальніше

26 квітня - День Чорнобильської трагедії

Двадцять шість років тому зусиллями сотні тисяч пожежних, будівельників, водіїв, шахтарів, енергетиків, лікарів, військових, правоохоронців приборкано атомного монстра.

Детальніше

ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.ПАСХА.

Шановні жителі Чемеровецького району ! Прийміть найщиросердечніші привітання з нагоди наближення одного із найбільших релігійних свят- Воскресіння Христового ! Невипадково, що саме Великдень завжди припадає на весняну пору, яка уособлює пробудження природи та появу нових сподівань людей на краще майбутнє.

Детальніше

68-a річниця визволення Чемеровеччини від німецько-фашистських загарбників

23 березня Чемеровеччина відначила 68-у річницю визволення району від німецько - фашистських загарбників та вшанувала ветеранів, чиїми титанічними зусиллями кувалася Перемога та відбудовувалося розорене народне господарство краю. У смт Чемерівці заходи відповідної спрямованості розпочалися на центральній площі. Учасники зібрання сформували колону демонстрантів, яку очолили представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, районної ветеранської організації, а за ними - працівники трудових колективів різної форми власності, учнівська та студентська молодь. Під звуки духового оркестру крокуючі рушили до парку Слави. До підніжжя монументу загиблим воїнам були покладені вінки квітів. Обабіч від

Детальніше

8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру

8 березня з нагоди Дня прав, жінок та миру у районному Будинку культури проведено урочисті збори та святковий концерт, за участю відомих та авторитетних в регіоні жінок, матерів-героїнь, жінок - керівників і працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, лідерів громадсько-політичних організацій, а також делегацій з сіл і селищ району.

Детальніше

День народженя Великого Кобзаря

7 березня в смт.Чемерівці, біля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку відбулися заходи з нагоди 198 - річчя від дня його народження. Поклонитись славному сину українського народу прийшли представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, підприємств, установ і організацій краю, учнівська та студентська молодь.

Детальніше

<<          1     2     3          144     145     146     147     148     149     150          >>