Новини

17 червня - День медичного працівника

У неділю 17 чеврня усі медичні працівники відзначатимуть своє професійне свято. Проте саме сьогодні 15 червня люди в білих халатах отримували вітання та щирі слова вдячності за збереження і відновлення найціннішого скарбу - здоров'я.

Детальніше

Засідання міжвідомчої наради

Сьогодні за участі голови районної ради Володимира Свіжого, завідувача сектору надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Анатолія Павліковського та представників управління МНС у Чемеровецькому районі відбулося засідання міжвідомчої робочої наради, котра проходила в селекторному режимі з питань запобігання загибелі та травмування людей на території області. На зібранні було розглянуто кілька питань.

Детальніше

Нарада з сільськими та селищними головами

Одразу ж після завершення селекторної наради відбулася нарада із сільськими і селищними головами, на якому взяв участь голова районної ради Свіжий Володимир Антонович. Порядком денним сьогоднішнього зібрання було передбачено розглянути 4 питання.

Детальніше

12 травня - Проведена селекторна нарада

За участі голови районної ради Свіжого Володимира Антоновича, керівника апарату райдержадміністрації Жанни Народовець, начальника управління агропромислового розвитку РДА Василя Нагородного, сільських/селищних голів проведено селекторну нараду з питань підготовки до жнивної кампанії 2012 року.

Детальніше

День народження села Кормильче

Усім жителям нашого району добре відоме село Кормильче, яке манить відвідувачів своїми неповторними краєвидами та пейзажами. Це може підтвердити кожний, хто хоча б раз побував у цій вишуканій перлині Поділля. Свої витоки Кормильче розпочинає ще у далекому 1402 році. Цю інформацію можна знайти і у працях відомого історика та краєзнавця 19 століття Юхима Сецінського.

Детальніше

6 червня - Проведена нарада

У залі засідань Чемеровецької селищної ради за ініціативи управління АПР відбулася нарада - семінар з бухгалтерами сільських і селищних рад, на якій розглянуто кілька питань.

Детальніше

1 червня - День захисту дітей

1 червня о 10.00.годині в смт Чемерівцях на центральній площі розпочалася святково-розважальна програма приурочена до Дня захисту дітей для малечі нашого району,Цю акцію підтримав меценат Олександр Герега голова ТОВ "Епіцетр К" на прохання органів влади Чемеровецького району. Голова районної ради Свіжий В.А. та голова райдержадміністрації Романчук С.П. відкрили свято і звернулись до присутніх із вітальними словами.

Детальніше

31 травня - участь у роботі колегії РДА

31 травня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуто 4 питання.

Детальніше

30 травня - відбулась 10 сесія районної ради

30 травня о10.00. годині розпочалось засідання чергової 10 сесія районної ради в роботі, якої взяли участь 56 депутатів.Вів засідання як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович.

Детальніше

28 травня - Президія районної ради

28 травня о 15.00. годині розпочалось засідання президії Чемеровецької районної ради.

Детальніше

<<          1     2     3          143     144     145     146     147     148     149     150          >>