Новини

Засідання колегії

03.09.2012 року на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації, яке вів керівник виконавчої влади району Сергій Романчук, розглянуто 7 питань. Серед запрошених: голова районної ради Володимир Свіжий - заступники голови райдержадміністрації Володимир Думанський та Сергій Рибак, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець, Чемеровецький селищний голова Володимир Войтов, керівники с/г підприємств, установ і організацій Чемеровеччини, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації тощо.

Детальніше

Святкування Дня державного Прапора України та Дня Незалежності України

23 серпня з нагоди Дня державного Прапора України та великого національного свята державності - Дня незалежності України, на центральній площі смт. Чемерівці о 10.00.годині відбулись урочисті збори громадськості. У них взяли участь представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування області і району, підприємств, установ та організацій різних форм власності, делегації із сільських та селищних рад.

Детальніше

Відбулась 11 позачергова сесія Чемеровецької районної ради.

15 серпня в районному Будинку культури о 10 годині відбулось пленарне засідання позачергової сесії районної ради.В роботі сесії, яку провів голова районної ради Свіжий Володимир Антонович, взяли участь 45 депутатів.Також на сесію були запрошені : голова райдержадміністрації, заступники голови, начальники управлінь та відділів РДА, сільські, селищні голови. В основному всі запрошені були присутні на засіданні.

Детальніше

Проведення спільної наради

6 серпня відбулася нарада із начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремими представниками установ і організацій райцентру за участю заступника голови районної ради Мамчури Василя Петровича та голови і заступників райдежадміністрації. На засіданні було розглянуто кілька питань.

Детальніше

Підготовка до свята Івана Купала

Сотні представників трудових колективів райцентру вийшли сьогодні на центральну водойму селища, щоб виконати завдання, які передбачені планом проведення у районі свята Івана Купала.

Детальніше

Засідання колегії райдержадміністрації

Під головуванням керівника виконавчої влади району Сергія Романчука відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, в якому взяли участь заступник голови районної ради Василь Мамчура, заступники голови РДА Володимир Думанський та Сергій Рибак, Чемеровецький селищний голова Володимир Войтов, керівники установ і організацій Чемеровеччини різних форм власності, окремі сільські голови.

Детальніше

2 липня - День працівників податкової служби

У залі засідань РДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників податкової служби. Численний колектив податківців району у святковій залі зустрічали заступник голови райдержадміністрації Сергій Рибак та заступник начальника - начальник Чемеровецького відділення Городоцької МДПІ Сергій Боднар та окремі представники трудових колективів райцентру.

Детальніше

28 червня - День Конституції України

25 червня у райцентрі відбулися урочистості, приурочені найголовнішому законодавчому документу країни - Конституції України. Біля райдержадміністрації зібралися представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, керівники та працівники підприємств, установ та організацій Чемеровеччини.

Детальніше

22 червня - День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні

З нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні у парку Слави смт Чемерівці відбувся мітинг-реквієм. У заході взяли участь: заступник голови районної ради Василь Мамчура, голова райдержадміністрації Сергій Романчук, заступник РДА Сергій Рибак, голова і секретар Чемеровецької селищної ради Володимир Войтов та Юрій Ковальчук, ветерани, керівники і працівники структурних підрозділів органу виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій райцентру різної форми власності.

Детальніше

День державного службовця та нагородження багатодітних матерів

Напередодні професійного свята державних службовців Чемеровеччину відвідав заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль. Під час урочистостей, які проходили у районному будинку культури, Леонід Андрійович передав працівникам цієї сфери найкращі вітання від губернатора області Василя Ядухи та від себе особисто.

Детальніше

<<          1     2     3          142     143     144     145     146     147     148     149     150          >>