Новини

19 жовтня - відбулось засідання бюджетної комісії райради

19 жовтня 0 10 годині в кабінеті голови районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, управління об'єктами спільної власності територіальних громад району.

Детальніше

17 жовтня - відкриття відремонтованої дитячої консультації ЦРЛ

Перебуваючи з робочим візитом на Чемеровеччині заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль взяв участь у заходах, що проводилися з нагоди відкриття при центральній районній лікарні дитячої консультації. Ще кілька місяців тому приміщення останньої перебувало у досить таки неприглядному вигляді та потребувало капітального ремонту. Керівництво краю, занепокоєне такою проблемою, почало шукати вихід із ситуації, що склалася.

Детальніше

7 жовтня - День працівників освіти

Минулої суботи у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. На свято до винуватців урочистостей завітали представники керівництва органу виконавчої влади області і району - Леонід Гураль і Сергій Романчук та голова районної ради Володимир Свіжий. Відкрив урочисту частину свята заступник голови ОДА Леонід Гураль.

Детальніше

27 вересня- відбулась виїзна нарада

Стало доброю традицією проведення виїзних нарад - семінарів із головами сільських/селищних рад, під час якої керівники органів місцевого самоврядування району діляться не лише досвідом роботи, а й власними успіхами, досягнутими на обраній посаді за часи їхньої діяльності.

Детальніше

24 вересня - Планова нарада

Сьогодні під кеівництвом голови райдержадміністрації Сергія Романчука відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, установ і організацій краю різної форми власності, в якій взяв участь голова районної ради Свіжий Володимир Антонович.На засіданні було розглянуто кілька важливих питань.

Детальніше

23 вересня - посвята першокурсників у студенти

У залі Чемеровецького ЦКДМ відбулась урочиста посвята у студенти першокурсників Чемеровецького медичного коледжу. Захід мав форму театралізованого дійства, у якому були представлені античні боги та богині, козаки-троянці із творів Котляревського, батько медицини Гіппократ. 210 першокурсників привітали голова Чемеровецької райдержадміністрації Сергій Романчук та голова Чемеровецької районної ради Володимр Свіжий.

Детальніше

22 вересня - відзначення 75-річчя Хмельниччини

Свято з нагоди 75-річчя утворення Хмельницької області відбулося у обласному центрі минулої суботи. Усі райони і міста, у тому числі і Чемеровеччина, взяли активну участь у організації та проведенні відповідних заходів. З самого ранку у нашому райцентрі за присутності представників місцевих органів влади та громадськості, депутатів рад, учнівської і студентської молоді було організовано мітинг, під час якого до підніжжя пам'ятника Т.Г.Шевченку було покладено вінки і квіти.

Детальніше

22 вересня - День партизанської слави

Напередодні Дня партизанської слави у райцентрі відбулися урочистості з нагоди цієї визначної події. Але з - поміж підготовчих заходів, передбачалися певні кроки держави і суспільства стосовно забезпечення впорядкування пам'ятників та пам'ятних знаків, меморіалів, обелісків тощо, які символізують данину шани народу визволителям - партизанам і підпільникам. До того ж працівники установ соціального захисту населення району попіклувалися про тих героїв, що живуть поряд з нами і слугують живим прикладом і легендами славних подвигів партизанського руху краю.

Детальніше

Планова нарада

10.09.2012 року На планову нараду при голові райдержадміністрації було запрошено керівників структурних підрозділів органу виконавчої влади та установ і організацій Чемеровеччини різної форми власності. Участь у зібранні взяли також голова районної ради Володимир Свіжий і заступники голови РДА.

Детальніше

Проведено нараду з представниками органів місцевого самоврядування

5 вересня в районному Будинку культури проведено навчання і нараду голів та секретарів сільських/селищних рад, яке вів керівник виконавчої влади району Сергій Романчук. У ній також взяли участь та виступили: начальник відділу районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової політики та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району Петро Кравцов, перший заступник голови РДА Володимир Думанський та керівник апарату адміністрації Жанна Народовець.

Детальніше

<<          1     2     3          140     141     142     143     144     145     146     147     148     149          >>