Новини

22 лютого -відзначення Дня захисника ВІтчизни

Напередодні державного свята у районі до Дня захисника Вітчизни у Парку Слави райцентру відбувся мітинг та покладання вінків і квітів до пам'ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни воїнам - визволителям. В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Романчук, голова районної ради Володимир Свіжий, заступник голови РДА Сергій Рибак, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець, голова районної ради ветеранів Петро Мудрий, Чемеровецький селищний голова Володимир Войтов, начальники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації і районної ради, керівники підприємств, установ та організацій усіх форм власності, представники громадськості та засобів масової інформації.

Детальніше

18 лютого - нарада з начальниками окремих структурних підрозділів

За участі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Думанського, керівника апарату РДА Жанни Народовець та голови районної ради Володимира Свіжого відбулася нарада з начальниками окремих структурних підрозділів органу виконавчої влади району, організацій та установ, що функціонують у райцентрі.

Детальніше

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На Чемеровеччині, де нині проживає 166 воїнів - інтернаціоналістів, 70 з них - «афганці», до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, завжди готуються ретельно і виважено. Насамперед, особлива увага органів виконавчої влади і місцевого самоврядування зосереджена на питаннях соціального захисту цих верств населення. Окрім вирішення першочергових проблем, воїнам - інтернаціоналістам та членам їхніх родин виділяється посильна матеріальна допомога. Серед інших кроків проведення мітингів - реквіємів, різноманітних тематичних заходів в закладах освіти та культури району тощо.

Детальніше

11 лютого - участь в нараді із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Сергій Романчук сьогодні провів планову нараду із керівниками структурних підрозділів органу виконавчої влади та окремих держустанов райцентру.В нараді взяв участь заступник голови районної ради Василь Мамчура. Порядком денним зібрання було передбачено розглянути 4 питання.

Детальніше

6 лютого - чергова нарада з головами і секретарями сільських та селищних рад

За участі голови райдержадміністрації Сергія Романчука, керівника апарату РДА Жанни Народовець та заступника голови районної ради Василя Мамчури відбулася чергова нарада з головами і секретарями сільських та селищних рад району. Під час зібрання було розглянуто 13 питань, які на сьогоднішній день є актуальними у діяльності органів місцевого самоврядування краю.

Детальніше

28 січня - участь в нараді з начальниками структурних підрозділів РДА та керівниками організацій і установ

Під головуванням очільника виконавчої влади району Сергія Романчука та за участі голови районної ради Володимира Свіжого, заступника голови РДА Володимира Думанського, керівника апарату адміністрації Жанни Народовець відбулась нарада з начальниками структурних підрозділів РДА та окремих організацій і установ, що функціонують у райцентрі. Під час зібрання було розглянуто кілька питань.

Детальніше

22 січня - зустріч делегацій двох областей на річці Збруч

Невеличкі села Шидлівці, що на Чемеровеччині і на Гусятинщині, не тільки населені пункти із однойменною назвою, а й місце зустрічі делегацій від двох областей - Хмельницької і Тернопільської, які розділяє річка Збруч. Щороку традиційно сусіди у День Соборності і Свободи України виявляють бажання поїхати на такий імпровізований кордон, щоб вкотре засвідчити своє прагнення жити в злагоді та мирі, будувати гарні відносини і підтримувати щирі та мудрі починання керівництва держави і своїх губернаторів. Правда, нинішнє братання запам'яталося тим, що проходило воно на підвісному мості, який облаштували через річку зовсім недавно.

Детальніше

22 січня - Чемеровеччина святкує День Соборності України

94 - у річницю святкує нині Україна з часу, котрий став основоположним в подальшій історичній долі нашої держави. І хоча 22 січня 1919 року відбулося урочисте оголошення на Софійському майдані в Києві універсалу про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну, нам довелося чекати не одне десятиліття аби повністю з'єднати наші землі, душі і серця.

Детальніше

21 січня - участь заступника голови районної ради у нараді

Очільник органу виконавчої влади району Сергій Романчук провів планову нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих держустанов Чемеровеччини.В засіданні взяли участь: заступник голови районної ради Мамчура Василь Петрович та інші керівники.Було розглянуто 4 питання.

Детальніше

21 січня - початок роботи балансових комісій

Сьогодні розпочався цикл співбесід, які проводитимуть голова адміністрації Сергій Романчук, голова районної ради Володимир Свіжий,заступник голови райради Василь Мамчура, перший заступник голови РДА Володимир Думанський, начальник управління агропромислового розвитку РДА Василь Нагородний із сільськими та селищними головами, представниками інвесторів, які орендують у районі землі, за присутності керівників окремих структурних підрозділів органу виконавчої влади та державних установ і організацій, в чию компетенцію входить вирішення багатьох важливих проблем.

Детальніше

<<          1     2     3          138     139     140     141     142     143     144     145     146     147     148     149     150          >>