Новини

Планова нарада

10.09.2012 року На планову нараду при голові райдержадміністрації було запрошено керівників структурних підрозділів органу виконавчої влади та установ і організацій Чемеровеччини різної форми власності. Участь у зібранні взяли також голова районної ради Володимир Свіжий і заступники голови РДА.

Детальніше

Проведено нараду з представниками органів місцевого самоврядування

5 вересня в районному Будинку культури проведено навчання і нараду голів та секретарів сільських/селищних рад, яке вів керівник виконавчої влади району Сергій Романчук. У ній також взяли участь та виступили: начальник відділу районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової політики та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району Петро Кравцов, перший заступник голови РДА Володимир Думанський та керівник апарату адміністрації Жанна Народовець.

Детальніше

Засідання колегії

03.09.2012 року на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації, яке вів керівник виконавчої влади району Сергій Романчук, розглянуто 7 питань. Серед запрошених: голова районної ради Володимир Свіжий - заступники голови райдержадміністрації Володимир Думанський та Сергій Рибак, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець, Чемеровецький селищний голова Володимир Войтов, керівники с/г підприємств, установ і організацій Чемеровеччини, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації тощо.

Детальніше

Святкування Дня державного Прапора України та Дня Незалежності України

23 серпня з нагоди Дня державного Прапора України та великого національного свята державності - Дня незалежності України, на центральній площі смт. Чемерівці о 10.00.годині відбулись урочисті збори громадськості. У них взяли участь представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування області і району, підприємств, установ та організацій різних форм власності, делегації із сільських та селищних рад.

Детальніше

Відбулась 11 позачергова сесія Чемеровецької районної ради.

15 серпня в районному Будинку культури о 10 годині відбулось пленарне засідання позачергової сесії районної ради.В роботі сесії, яку провів голова районної ради Свіжий Володимир Антонович, взяли участь 45 депутатів.Також на сесію були запрошені : голова райдержадміністрації, заступники голови, начальники управлінь та відділів РДА, сільські, селищні голови. В основному всі запрошені були присутні на засіданні.

Детальніше

Проведення спільної наради

6 серпня відбулася нарада із начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремими представниками установ і організацій райцентру за участю заступника голови районної ради Мамчури Василя Петровича та голови і заступників райдежадміністрації. На засіданні було розглянуто кілька питань.

Детальніше

Підготовка до свята Івана Купала

Сотні представників трудових колективів райцентру вийшли сьогодні на центральну водойму селища, щоб виконати завдання, які передбачені планом проведення у районі свята Івана Купала.

Детальніше

Засідання колегії райдержадміністрації

Під головуванням керівника виконавчої влади району Сергія Романчука відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, в якому взяли участь заступник голови районної ради Василь Мамчура, заступники голови РДА Володимир Думанський та Сергій Рибак, Чемеровецький селищний голова Володимир Войтов, керівники установ і організацій Чемеровеччини різних форм власності, окремі сільські голови.

Детальніше

2 липня - День працівників податкової служби

У залі засідань РДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників податкової служби. Численний колектив податківців району у святковій залі зустрічали заступник голови райдержадміністрації Сергій Рибак та заступник начальника - начальник Чемеровецького відділення Городоцької МДПІ Сергій Боднар та окремі представники трудових колективів райцентру.

Детальніше

28 червня - День Конституції України

25 червня у райцентрі відбулися урочистості, приурочені найголовнішому законодавчому документу країни - Конституції України. Біля райдержадміністрації зібралися представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, керівники та працівники підприємств, установ та організацій Чемеровеччини.

Детальніше

<<          1     2     3          138     139     140     141     142     143     144     145     146          >>