Новини

18 листопада - День працівників сільського господарства

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства традиційно проходили у будинку культури смт Чемерівці на передодні свята 17 листопада. Представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, трудових колективів сільськогосподарських підприємств, територіальних громад краю, депутатського корпусу, громадськості тощо, завітали на це свято.

Детальніше

16 листопада відбулась 12 сесія районної ради.

16 листопада о 10.00 годині розпочалось засідання чергової 12 сесії районної ради в роботі, якої взяли участь 56 депутатів. Вів засідання як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович.

Детальніше

4 листопада - День працівника соціальної сфери

Чемеровеччина відзначила День працівника соціальної сфери 2 листопада, у зв'язку з тим, що визначна подія припадає на вихідний день. У районному Будинку культури, де й проходило свято, винуватців урочистостей привітали голова райдержадміністрації Сергій Романчук та заступник голови районної ради Василь Мамчура.

Детальніше

28 жовтня - День визволення України від німецько-фашистських загарбників

26.10.2012 року Щорічно 28 жовтня ми відзначаємо чергову річницю визволення України від німецько - фашистських загарбників. Ось і нині, напередодні цієї визначної події, на Чемеровеччині проведено цілу низку заходів, які спрямовані на поліпшення соціального захисту ветеранів ВВв, вдів, учасників бойових дій тощо.

Детальніше

19 жовтня - відбулось засідання бюджетної комісії райради

19 жовтня 0 10 годині в кабінеті голови районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, управління об'єктами спільної власності територіальних громад району.

Детальніше

17 жовтня - відкриття відремонтованої дитячої консультації ЦРЛ

Перебуваючи з робочим візитом на Чемеровеччині заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль взяв участь у заходах, що проводилися з нагоди відкриття при центральній районній лікарні дитячої консультації. Ще кілька місяців тому приміщення останньої перебувало у досить таки неприглядному вигляді та потребувало капітального ремонту. Керівництво краю, занепокоєне такою проблемою, почало шукати вихід із ситуації, що склалася.

Детальніше

7 жовтня - День працівників освіти

Минулої суботи у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. На свято до винуватців урочистостей завітали представники керівництва органу виконавчої влади області і району - Леонід Гураль і Сергій Романчук та голова районної ради Володимир Свіжий. Відкрив урочисту частину свята заступник голови ОДА Леонід Гураль.

Детальніше

27 вересня- відбулась виїзна нарада

Стало доброю традицією проведення виїзних нарад - семінарів із головами сільських/селищних рад, під час якої керівники органів місцевого самоврядування району діляться не лише досвідом роботи, а й власними успіхами, досягнутими на обраній посаді за часи їхньої діяльності.

Детальніше

24 вересня - Планова нарада

Сьогодні під кеівництвом голови райдержадміністрації Сергія Романчука відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, установ і організацій краю різної форми власності, в якій взяв участь голова районної ради Свіжий Володимир Антонович.На засіданні було розглянуто кілька важливих питань.

Детальніше

23 вересня - посвята першокурсників у студенти

У залі Чемеровецького ЦКДМ відбулась урочиста посвята у студенти першокурсників Чемеровецького медичного коледжу. Захід мав форму театралізованого дійства, у якому були представлені античні боги та богині, козаки-троянці із творів Котляревського, батько медицини Гіппократ. 210 першокурсників привітали голова Чемеровецької райдержадміністрації Сергій Романчук та голова Чемеровецької районної ради Володимр Свіжий.

Детальніше

<<          1     2     3          136     137     138     139     140     141     142     143     144     145     146          >>