Новини

22 січня - зустріч делегацій двох областей на річці Збруч

Невеличкі села Шидлівці, що на Чемеровеччині і на Гусятинщині, не тільки населені пункти із однойменною назвою, а й місце зустрічі делегацій від двох областей - Хмельницької і Тернопільської, які розділяє річка Збруч. Щороку традиційно сусіди у День Соборності і Свободи України виявляють бажання поїхати на такий імпровізований кордон, щоб вкотре засвідчити своє прагнення жити в злагоді та мирі, будувати гарні відносини і підтримувати щирі та мудрі починання керівництва держави і своїх губернаторів. Правда, нинішнє братання запам'яталося тим, що проходило воно на підвісному мості, який облаштували через річку зовсім недавно.

Детальніше

22 січня - Чемеровеччина святкує День Соборності України

94 - у річницю святкує нині Україна з часу, котрий став основоположним в подальшій історичній долі нашої держави. І хоча 22 січня 1919 року відбулося урочисте оголошення на Софійському майдані в Києві універсалу про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну, нам довелося чекати не одне десятиліття аби повністю з'єднати наші землі, душі і серця.

Детальніше

21 січня - участь заступника голови районної ради у нараді

Очільник органу виконавчої влади району Сергій Романчук провів планову нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих держустанов Чемеровеччини.В засіданні взяли участь: заступник голови районної ради Мамчура Василь Петрович та інші керівники.Було розглянуто 4 питання.

Детальніше

21 січня - початок роботи балансових комісій

Сьогодні розпочався цикл співбесід, які проводитимуть голова адміністрації Сергій Романчук, голова районної ради Володимир Свіжий,заступник голови райради Василь Мамчура, перший заступник голови РДА Володимир Думанський, начальник управління агропромислового розвитку РДА Василь Нагородний із сільськими та селищними головами, представниками інвесторів, які орендують у районі землі, за присутності керівників окремих структурних підрозділів органу виконавчої влади та державних установ і організацій, в чию компетенцію входить вирішення багатьох важливих проблем.

Детальніше

16 січня - збір лідерів учнівського саммоврядування

Сьогодні у районному Будинку школярів відбувся звітний збір лідерів учнівського самоврядування, у якому взяв участь 21 вихованець загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровеччини. Перед учасниками зібрання виступила координатор діяльності учнівського самоврядування району Оксана Чайковська. У своїй промові Оксана Миколаївна зазначила, що універсальним механізмом, який допомагає молоді оволодіти необхідними для неї моделями соціального співіснування, навичками суспільної поведінки, набуття необхідних умінь для успішного життєствердження, є учнівське самоврядування. Також вона відмітила, що за період свого існування Чемеровецька районна рада старшокласників проводила як традиційні лідерські заходи, так і започатковані нові проекти. Під час зборів актив район

Детальніше

9 січня - участь в нараді з головами та секретарями сільських, селищних рад

За участі першого заступника голови РДА Володимира Думанського, керівника апарату адміністрації Жанни Народовець та заступника голови районної ради Василя Мамчури відбулася планова нарада з головами та секретарями сільських/селищних рад. Сьогодні увазі присутніх представників органів місцевого самоврядування краю було запропоновано розглянути 10 актуальних питань, які відіграють неабияку роль у їхній повсякденній роботі.

Детальніше

8 січня - участь заступника голови райради у нараді

Голова райдержадміністрації Сергій Романчук провів нараду із керівниками структурних підрозділів органу виконавчої влади району та окремих підприємств, установ і організацій смт Чемерівці. Серед присутніх - перший заступник голови та керівник апарату РДА Володимир Думанський і Жанна Народовець, заступник голови районної ради Василь Мамчура. На зібранні розглянуто кілька питань, які є актуальними на нинішній день та які потребують першочергового вирішення.

Детальніше

4 січня - привітали ювіляра державної служби.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Думанський та заступник голови районної ради Василь Мамчура привітали ветерана державної служби Володимира Наконечного із визначною датою - 60 - річчям від дня народження.

Детальніше

28 грудня - поздоровлення з ювілеєм заслуженого агронома України

Цими днями заслужений агроном України Микола Ковальчук, який проживає в смт Чемерівці, приймав вітання з нагоди визначної у своєму житті дати - 85-річчя від дня народження. Від органів виконавчої влади і місцевого самоврядування знаного у районі та за його межами працівника сільського господарства здоровили перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Думанський та голова районної ради Володимир Свіжий.

Детальніше

27 грудня - участь у засіданні колегії РДА

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Думанського і за участі голови районної ради Володимира Свіжого, керівника апарату адміністрації Жанни Народовець, директора солодового заводу ПАТ «Оболонь» Михайла Загородного відбулося розширене засідання колегії РДА, на якому було розглянуто 4 питання.

Детальніше

<<          1     2     3          134     135     136     137     138     139     140     141     142     143     144     145     146          >>