Новини

9 січня - участь в нараді з головами та секретарями сільських, селищних рад

За участі першого заступника голови РДА Володимира Думанського, керівника апарату адміністрації Жанни Народовець та заступника голови районної ради Василя Мамчури відбулася планова нарада з головами та секретарями сільських/селищних рад. Сьогодні увазі присутніх представників органів місцевого самоврядування краю було запропоновано розглянути 10 актуальних питань, які відіграють неабияку роль у їхній повсякденній роботі.

Детальніше

8 січня - участь заступника голови райради у нараді

Голова райдержадміністрації Сергій Романчук провів нараду із керівниками структурних підрозділів органу виконавчої влади району та окремих підприємств, установ і організацій смт Чемерівці. Серед присутніх - перший заступник голови та керівник апарату РДА Володимир Думанський і Жанна Народовець, заступник голови районної ради Василь Мамчура. На зібранні розглянуто кілька питань, які є актуальними на нинішній день та які потребують першочергового вирішення.

Детальніше

4 січня - привітали ювіляра державної служби.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Думанський та заступник голови районної ради Василь Мамчура привітали ветерана державної служби Володимира Наконечного із визначною датою - 60 - річчям від дня народження.

Детальніше

28 грудня - поздоровлення з ювілеєм заслуженого агронома України

Цими днями заслужений агроном України Микола Ковальчук, який проживає в смт Чемерівці, приймав вітання з нагоди визначної у своєму житті дати - 85-річчя від дня народження. Від органів виконавчої влади і місцевого самоврядування знаного у районі та за його межами працівника сільського господарства здоровили перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Думанський та голова районної ради Володимир Свіжий.

Детальніше

27 грудня - участь у засіданні колегії РДА

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Думанського і за участі голови районної ради Володимира Свіжого, керівника апарату адміністрації Жанни Народовець, директора солодового заводу ПАТ «Оболонь» Михайла Загородного відбулося розширене засідання колегії РДА, на якому було розглянуто 4 питання.

Детальніше

26 грудня - участь у селекторній нараді

Саме на цьому питанні акцентував увагу присутніх під час селекторної наради з питань безперебійного функціонування населених пунктів краю губернатор Хмельницької області Василь Ядуха. Василь Степанович зажадав від кожного керівника районів і міст не тільки максимальної віддачі у подоланні проблем, які виникли через складні погодні умови, а й особистої ініціативи щодо їх розв'язання.

Детальніше

24 грудня - проведення наради з керівниками району

Сьогодні перший заступник голови РДА Володимир Думанський разом із головою районної ради Володимиром Свіжим провели нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, організацій і установ райцентру державної форми власності. На зібранні розглянуто кілька питань.

Детальніше

21 грудня - відбулась 13 позачергова сесія

Позачергова сесія Чемеровецької районної ради, яку проводив голова органу Володимир Свіжий і на якому були присутні 49 депутатів, заступники голови РДА,сільські та селищні голови, керівники окремих структурних підрозділів органу виконавчої влади, установ і організацій райцентру тощо, розглянула 14 питань.

Детальніше

19 грудня - відкриття новорічної ялинки району

На центральній площі смт Чемерівці відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки району. На свято завітали голова районної ради Володимир Свіжий, заступник голови РДА Сергій Рибак, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець, голова Чемеровецької селищної ради Володимир Войтов, а також керівники та працівники підприємств, установ і організацій Чемеровеччини, студентська та учнівська молодь, представники ЗМІ та громадськості.

Детальніше

17 грудня - участь голови районної ради у селекторній нараді

Саме про це наголошував під час селекторної наради перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко. Складні погодні умови - сильний сніг та вітер, які «лютували» на Хмельниччині у вихідні дні, наробили чимало шкоди на автошляхах.

Детальніше

<<          1     2     3          132     133     134     135     136     137     138     139     140     141     142     143          >>