Новини

4 червня - проведено семінар для державних службовців району щодо запобігання і протидії корупції

4 червня - у залі засідань районного будинку культури проводилося навчання голів, секретарів, бухгалтерів сільських/селищних рад за участі керівництва району та працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування краю щодо запобігання і протидії корупції. Принагідно відзначити, що на Чемеровеччині побували й гості з обласного центру. Останні завітали, щоб надати методичну і практичну допомогу державним службовцям району та всім прирівняним до них щодо протидії корупції.

Детальніше

3 червня - участь в розширенному засіданні колегії райдержадміністрації

3 червня відбулось засідання колегії райдержадміністрації, на ньому розглядалось 6 питань. В засіданні взяв участь голова районної ради Ігор Забіяка. По перших двох питаннях - про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року та внесення змін до районного бюджету інформував начальник управління фінансів РДА Тарас Довгошия. Тарас Іванович спочатку назвав загальну суму коштів, які надійшли від організацій та установ краю до районної казни протягом звітного періоду, а потім повідомив учасникам зібрання про деякі зміни до основного документу року, котрі будуть затверджені на наступній сесії районної ради.

Детальніше

1 червня - міжнародний день захисту дітей

Кожного року першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже у дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.Саме сьогодні за ініціативи Чемеровецької районної державної адміністрації та за активної участі служби у справах дітей, відділів освіти, молоді та спорту РДА, культури, центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді та при суттєвій підтримці народного депутата України Олександра Гереги, проведено всерайонне свято, приурочене вище зазначеній даті.

Детальніше

31 травня - пришкільні табори розпочали свою роботу

У школах району пролунав останній дзвоник, який засвідчив про завершення 2012-2013 навчального року. Однак, загальноосвітні заклади Чемеровеччини продовжують жити і діяти, згідно напрацьованих планів. У дітей старшої школи зараз відповідальна пора - здача перехідних іспитів, а молодші вихованці активно відпочивають і оздоровлюються у пришкільних та інших таборах.

Детальніше

30 травня - участь голови районної ради в семінарі "Актуальні питання європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України в сучасних умовах".

У найближчому майбутньому основну роль в Україні відіграватиме місцеве самоврядування, таке переконання висловив голова обласної ради Микола Дерикот, виступаючи під час відкриття семінару з підвищення кваліфікації за державним замовленням у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва для посадових осіб місцевого самоврядування ІІІ та ІV категорій посад області. Тематичний захід, організований Національним агентством України з питань державної служби спільно із Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, відбувся у приміщенні Хмельницького університету управління та права.

Детальніше

29 травня - проведення наради для апарату районної ради

29 травня голова районної ради Забіяка І.І. провів нараду для апарату районної ради. Ігор Іванович проінформував присутніх про розширене засідання колегії облдержадміністрації, на якому розглядались слідуючі питання порядку денного: 1.Про стан організації в області роботи з видачі документів дозвільного характеру за принципом "єдиного вікна" та створення центрів надання адміністративних послуг. 2.Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України в області. 3.Про хід виконання обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року. 4.Про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у 1 кварталі 2013 року. Також голова ради зупинився на проблемних питаннях роботи апарату районної ради та соціально-е

Детальніше

28 травня - участь голови районної ради у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації

28 травня о 10 годині в сесійному залі Будинку рад м.Хмельницького відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації, в якому взяв участь голова районної ради Забіяка Ігор Іванович.На засіданні розглядались слідуючі питання порядку денного: 1.Про стан організації в області роботи з видачі документів дозвільного характеру за принципом "єдиного вікна" та створення центрів надання адміністративних послуг. 2.Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України в області. 3.Про хід виконання обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року. 4.Про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у 1 кварталі 2013 року. 5.Різне.

Детальніше

27 травня - участь голови районної ради в черговій нараді

На чергову, виїзну нараду при голові райдержадміністрації було запрошено керівників структурних підрозділів органу виконавчої влади району, установ і організацій Чемеровеччини державної форми власності. Участь у зібранні взяли також : голова районної ради Ігор Забіяка, перший заступник і заступник голови РДА Володимир Думанський та Сергій Рибак, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець. Під час зібрання було розглянуто кілька питань.

Детальніше

25 травня - відзначення свята останнього дзвоника на Чемеровеччині

25 травня по всій Україні пролунали останні дзвоники, які сповістили про закінчення 2012-2013 навчального року.Закінчився він і по всіх школах Чемеровецького району. Голова районної ради Забіяка І.І. відвідав навчальні заклади нашого району, де привітав учнів, випускників, вчителів та батьків із святом останнього дзвоника.

Детальніше

24 травня - відзначення 50-річчя утворення Чемеровецького медичного коледжу

Голова районної ради Забіяка І.І. взяв участь в урочистостях з нагоди 50-річчя утворення Чемеровецького коледжу. Ігор Іванович поздоровив директора медичного коледжу Шерстюка П.Я., викладацький колектив та студентів і випусників із святом, побажав їм гарних здобутків у роботі, розвитку коледжу, родинного і сімейного щастя, благополуччя, здоров'я, добробуту, достатку.

Детальніше

<<          1     2     3          130     131     132     133     134     135     136     137     138     139     140          144     145     146          >>